ସମ୍ପର୍କୀୟ ସାଜିଲେ ବଇରୀ, ୫୦ ଲକ୍ଷ ଦେଲେନି ବୋଲି ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଜାଳିଦେଲେ

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 29, 2023 IST

ଝାରସୁଗୁଡା ୨୯/୦୩: ଅପହରଣ ପରେ ହତ୍ୟା । ସେତିକିରେ ବୁଝିଲାନି ମନ । ହତ୍ୟା ପରେ ବରଗଡ ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆ ଲଗାଇ ଫିଙ୍ଗିଚାଲିଗଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ସେପଟେ ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜଣକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରୁ ନଜର ଆସିଛି ଏମିତି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୃଶ୍ୟ । ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ଘରୁ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇ ଆଉ ଫେରିନଥିଲା ସମର୍ଥ ଅଗ୍ରୱାଲ ।

ସୂଚନା ଥାଉକି, ଝାରସୁଗୁଡା ସହରର ଜଣେ ଅଟୋ ପାର୍ଟସ ଦୋକାନୀ ସୁନିତ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ ୧୫ ବର୍ଷୀୟ ପୁଅ ସମର୍ଥ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ସୋମବାର ଅପହରଣ କରିନେଇଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଅପହରଣ ପରେ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ ଅପହରଣକାରୀ । ତେବେ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ତଦନ୍ତ । ପୋଲିସ ୩ଟି ଟିମ୍ ଗଠନ କରି ଅପରେସନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପ୍ରାୟ ୫୦ଟି ସ୍ଥାନର ସିସିଟିଭି ଚେକ୍ କରିଥିଲା ପୋଲିସ ।

ଏତିକିବେଳେ ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ଭେଡେନ ଥାନା ଦେଶଭଟଲି ପାଖ ଝାଇଁ ଜୋର ନଦୀ ପାଖରେ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଥିଲା ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ମୃତଦେହ । ତଦନ୍ତ ପରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା ମିଳିଥିବା ମୃତଦେହ ସମର୍ଥର । ସେପଟେ ଘଟଣା ପରେ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ସେମାନେ ହେଲେ ବିଜୁ ନଗରର ଅମିତ କୁମାର ଶର୍ମା ଓ ବଜ୍ରରାଜନଗରର ଗାନ୍ଧୀଛକର ଦିନେଶ ଅଗ୍ରୱାଲ । ତେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଏମାନେ ବି ସୁନିତଙ୍କ ପାରିବାରିକ ବନ୍ଧୁ। ତେବେ ସମର୍ଥଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କାରଣ ଥିଲା ନା ଆଉ କିଛି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.