scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବାନ୍ଧବୀଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେଶନରେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ ଡେଇଁପଡିଲେ ଯୁବକ

6/10/2018 at 5:04 PM

ଭଦ୍ରକ ୬|୧୦: ବାନ୍ଧବୀକୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ । ଜୀବନ ସିନା ବଂଚି ଯାଇଛି, ହଲେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଛନ୍ତି । ଭଦ୍ରକ ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ତିନି ନମ୍ବର ପ୍ଲାଟ ଫର୍ମରେ ଆଜି ଘଟିଥିଲା ଏମିତି ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଟ୍ରେନର ଷ୍ଟପେଜ ଭଦ୍ରକରେ ନଥିଲା । ତବେ ବାନ୍ଧବୀ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଥିଲା । ଆଗ ପଛ ନଭାବି ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଏହି ଯୁବକ । ଭୂବନେଶ୍ବରର ଏକ ଘରୋଇ ଇଂଡିନିୟରିଂ କଲେଜରେ ପଢୁଥିବା ଛାତ୍ର ଏଭଳି କାମ କରିଛନ୍ତି ଆଉ ଏବେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭଦ୍ରକ ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ତିନି ନମ୍ବର ପ୍ଲାଟ ଫର୍ମ ଦେଇ ଯାଉଥିଲା ପ୍ରଶାନ୍ତି ହାୱଡା ଏକ୍ସପ୍ରେସ । ଏହି ଟ୍ରେନର ଭଦ୍ରକରେ ଷ୍ଟପେଜ ନଥାଏ । ତବେ ଏକଥା ଜଣା ନଥିଲା ସେହି ଟ୍ରେନରେ ଆସୁଥିବା ଅଭିନନ୍ଦନ କୁମାରଂକୁ । ଆଉ ତାକୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ବି ଏକଥା ଜାଣି ନଥିଲେ । ହେଲେ ଭଦ୍ରକ ଷ୍ଟେସନରେ ଟ୍ରେନ ନରହିବାରୁ ବିବ୍ରତ ହୋଇପଡିଥିଲେ ଯୁବକ । ଭଦ୍ରକ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଟ୍ରେନ ଅତିକ୍ରମ କରୁଥିବାବଳେ ହିଁ ସେ ଡେଇଁ ପଡିଥିଲେ । ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଚେତା ଶୂନ୍ୟ ହୋଇ ପଡିଗଲେ । ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନରୁ ଲାଷ୍ଟ କଲକୁ ଡାଏଲ କଲେ ପୋଲିସ, କଲ ରିସିଭ୍ କଲେ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ । ଦମକଳ ସହାୟତାରେ ତୁରନ୍ତ ଅଣାଗଲା ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟକୁ ।

ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଭଦ୍ରକ ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ଯାତ୍ରୀ ତାଜୁବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରୁ କାହିଁକି ଡେଇଁଲେ ଯୁବକ । କେହି କିଛି ବୁଝି ପାରିନଥିଲେ । ପରେ ସବୁ କଥା ଜଣା ପଡିଲା । ଯୁବକର ଘର ବିହାରରେ । ସେ ଭୂବନେଶ୍ବରର ଏକ ଘରୋଇ ଇଂଜିନିୟରିଂ କଲେଜରେ ବିଟେକ୍ ପଢୁଛନ୍ତି । ଆଉ ତାଙ୍କ ବାନ୍ଧବୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ କ୍ଲାସ ମେଟ୍ । ତବେ ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିଲେ ବି ଡାକ୍ତର ନଜର ରଖିଛନ୍ତି ।

ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରିବାବଳେ ଗନ୍ତବ୍ୟ ସ୍ଥଳରେ ସଂପୃକ୍ତ ଟ୍ରେନର ଷ୍ଟପେଜ ଅଛିକି ନାହିଁ ଜାଣିବା ଜରୁରୀ ବୋଲି ଆଜିର ଘଟଣା ସତର୍କ କରାଇ ଦେଇଛି ।

   Related Posts