scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୧୦ରେ ହ୍ବାଇ ଆଇ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଫର ମିଟିଂ, ସେପଟେ ବାଣିବିହାର, ଜ୍ୟୋତି ବିହାର, ବ୍ୟାସ ବିହାର,ଭଂଜ ବିହାରରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍

6/10/2018 at 6:50 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୬|୧୦: ଛାତ୍ର ସଂସଦ ନିର୍ବାଚନ ଯେତିକି ପାଖଉଛି ସେତିକି ଜମୁଛି ପ୍ରଚାର । ଆଜି ପ୍ରାୟତଃ ଶେଷ ହୋଇଛି କ୍ୟାମ୍ପସ୍ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ । ଏଥର ଘର ଘର ବୁଲିବେ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ଆସନ୍ତା କାଲି ରବିବାର ଏବଂ ସୋମବାର ମହାଳୟା ପାଇଁ କଲେଜ ଛୁଟି । ତେଣୁ ଆଜି ଭୋଟରଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ସପକ୍ଷକୁ ଆଣିବାକୁ ଜୋରଦାର ପ୍ରୟାସ କରିଛନ୍ତି ପ୍ରାର୍ଥୀ । ସେପଟେ ଉତ୍ତଜନା କାରଣରୁ ଭଞ୍ଜବିହାର ଓ ବୁଗୁଡାର ପିପୁଲ୍ସ କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ କରାଯିବା ସହ ସାଇନ୍-ଏ-ଡାଏ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ..

ପ୍ରଚାରରେ କମ୍ପୁଛି କ୍ୟାମ୍ପସ ।… ଭୋଟରଙ୍କୁ ନିଜ ନିଜ ସପକ୍ଷକୁ ଟାଣିବାକୁ ଚାଲିଛି ଜୋରଦାର ଉଦ୍ୟମ । ଆଜି କ୍ଲାସ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ ପ୍ରାୟତଃ ସରିଛି । ଏଇଥି ପାଇଁ ଯେ, ରବିବାର ଓ ସୋମବାର କେଲଜ ଛୁଟି । ୧୦ରେ ହ୍ବାଇ ଆଇ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଫର ମିଟିଂ । ତେଣୁ ଆଜି ସବୁ କ୍ୟାମ୍ପସରେ ଜମିଥିଲା ପ୍ରଚାର। କାହା ହାତରେ ଗିଫ୍ଟ ତ କିଏ ଗୁପଚୁପ୍ ଏବଂ ଆଇସକ୍ରିମ୍ ଦେଇ ନିଜ ସପକ୍ଷରେ ଭୋଟ ଟାଣିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି । ଭୁବନେଶ୍ବର, କଟକ ସମେତ ରାଜ୍ୟର ସବୁ କଲେଜରେ ଜମିଛି ପ୍ରଚାର । ପୁସିଂ କାର୍ଡ ସହ ଚକଲେଟ୍ , ଫୁଲ ଦେଉଛନ୍ତି ପ୍ରାର୍ଥୀ । କଲେଜରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାମ କରିବାର ବି ଦେଉଛନ୍ତି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ।

କ୍ଲାସ୍ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ ପରେ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏବଂ ଡୋର୍ ଟୁ ଡୋର୍ କ୍ୟାମ୍ପେନିଂ କରିବେ ପ୍ରାର୍ଥୀ । ଏଥି ସହ ହ୍ବାଇ ଆଇ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଫର ମିଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଚଳାଇଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତି । ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ଦୃଷ୍ଟିରୁ କଲେଜଗୁଡିକରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କଡାକଡି କରାଯାଇଛି । ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି ଏସକେସିଜି କଲେଜରେ ପରିବେଶ ପୁରା ଶାନ୍ତ । ସଭାପତି ପଦକୁ ଛାଡି ଦେଲେ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତେ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ ନିର୍ବାଚିତ ହୋଇଛନ୍ତି । କିଛି କଲେଜରେ କିନ୍ତୁ ଦେଖାଦେଇଛି ଉତ୍ତେଜନା । ଏଥିପାଇଁ ସେ ସବୁ କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ଭଂଜବିହାର । ବାଣିବିହାର, ଜ୍ୟୋତି ବିହାର, ବ୍ୟାସ ବିହାର ପରେ ଭଂଜ ବିହାରରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ କରାଯିବା ସହ ସାଇନ୍ –ଏ-ଡାଏ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।

 

ଗଂଜାମ ବୁଗୁଡା କଲେଜରେ ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ କରାଯିବା ସହ ସାଇନ୍—ଡାଏ୍ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । କାହିଁକି ନିର୍ବାଚନ ବାତିଲ୍ ହେଲା ଏହାକୁ ନେଇ ବୁଗୁଡା ବ୍ଲାଗ ଅଫିସ୍ ଆଗରେ ପୋଲିସ ଉପରସ୍ଥିତିରେ ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts