ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ଉପରେ ଡ୍ରୋନ୍‌ ଉଡାଇବା ଘଟଣା : ଅପଲୋଡ ଭିଡିଓ ଡିଲିଟ୍‌ କଲେ ୟୁଟ୍ୟୁବର, ଆଉ ହାତଯୋଡି କ୍ଷମା ବି ମାଗିଲେ…
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିକୁ ସବୁ ତଥ୍ୟ ଦେଲା କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ଼ : ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଟ୍ୟାଙ୍କରରୁ ଗ୍ୟାସ୍‌ ଲିକ୍‌, ଯାତାୟତ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାରି ପୋତିଦେଲା ସ୍ୱାମୀ, ପୋଲିସ ଆଗରେ ମାନିଲା ସତ

20/10/2022 at 1:14 PM

କୁଚିଣ୍ଡା୨୦/୧୦: ସମ୍ବଲପୁର ଜିଲ୍ଲା ଜମନକିରା ଥାନା ବଡ଼ମାଳ ପାଞ୍ଚୟତ ରାଉତପଡାରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ଦେଢ଼ ମାସ ତଳୁ ସ୍ତ୍ରୀ ନିଖୋଜ ଘଟଣାରେ ଅଟକ ସ୍ୱାମୀର ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ବୟାନ । ଗାଁରେ ଚାଲିଥିବା କର୍ମା ପୂଜା ଦିନ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାରି ଘର ବାଡ଼ିପଟେ ପୋତି ଥିବା ନେଇ ପୋଲିସ ଆଗରେ ମାନିଛି ସତ । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ସହ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

୪୫ ଦିନ ପରେ ସତ ମାନିବା ସହ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରଞ୍ଜନ ବାଡ଼ିରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ମାରି ପୋତିଥିବା ଜାଗା ଦେଖାଇଛି । ତା କଥା ଅନୁସାରେ ଏସ୍‌ଡିପିଓ ଏବଂ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପୋତାଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନକୁ ଖୋଳାଖୋଳି କରାଯାଇଥିଲା । ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି ନିଖୋଜ ଥିଲେ ତଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ରଞ୍ଜନ ବାଡ଼ିର ସ୍ତ୍ରୀ ସାବିତ୍ରୀ ବାଡ଼ି । ତାଙ୍କ ନିଖୋଜ ନେଇ ଗାଁଲୋକଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପଚାରିବାରୁ ସେ କେଉଁଆଡେ ଚାଲିଯାଇଛି ବୋଲି କହିଥିଲା ।

କିଛି ଦିନ ତଳେ ମୃତ ସାବିତ୍ରୀର ପରିବାର ଲୋକେ ସନ୍ଦେହରେ ଜମନକିରା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ନେଇ ପଚାରିବାରୁ ସେ ସମସ୍ତ ଦୋଷ ମାନିଥିଲା । ତେବେ ନିଜ ଘର ସାଇଡ ବାଡ଼ିରେ ପୋତିଥିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେବା ସହ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଓ sdpoଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଖୋଳା ଖୋଳି ଚାଲିଛି ।

   Related Posts