scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘Stranger Things’ ଫେମ୍‌ ନୋହା କଲେ ଖୁଲାସା, କହିଲେ-ମୁଁ ରିୟଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ ସମଲିଙ୍ଗୀ

7/01/2023 at 8:31 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୭।୦୧: ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଲୋକପ୍ରିୟ ଧାରାବାହିକ ‘ଷ୍ଟ୍ରେଞ୍ଜର ଥିଙ୍ଗସ୍‌’। ସେଥିରେ କ୍ଲୋଜ୍ଡ ଗେ ଟିନଏଜର ୱିଲ୍‌ ବାଇର୍ସ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ନୋଆ ସ୍କ୍ନାପ୍ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ସମଲିଙ୍ଗୀ। ଏହା ସେ ନିଜେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ଟିକଟୋକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେବେଠାରୁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

ଗୁରୁବାର ତାଙ୍କ ଟିକଟୋକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଏକ ଭିଡିଓରେ ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଅଭିନେତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମୋର ସମଲିଙ୍ଗୀ ସମ୍ପର୍କକୁ ମୋର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ୧୮ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲି। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଶେଷରେ ମୋର ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସତ କହିଲି, ସେମାନେ କହିଥିଲେ ଆମେ ଜାଣିଛୁ । ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ନୋଆ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଯେ ମୁଁ ‘ୱିଲ୍ ବାଇର୍ସ’ର ନିକଟତର ଅଟେ।

ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଷ୍ଟ୍ରେଞ୍ଜର ଥିଙ୍ଗସ୍‌’ରେ ନୋଆଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଭିନୟ କରିଥିବା’ ୱିଲ୍ ବାଇର୍ସ ‘ଚରିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସମଲିଙ୍ଗୀ । ୱିଲର ଲିଙ୍ଗ ପରିଚୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମଗ୍ର ସିରିଜରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଛି । ଯୁକ୍ତିତର୍କ ସମୟରେ ମାଇକ୍ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ମୋର ଦୋଷ ନୁହେଁ, ଯେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଶୋ’ର ଚତୁର୍ଥ ସିଜନରେ, ମଧ୍ୟ ତାହାକୁ ନେଇ କିଛି ଅଲଗା ଦର୍ଶାଯାଇଛି ।

ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ୨୦୧୬ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ।  ଗତ ବର୍ଷ ଏହାର ଚତୁର୍ଥ ସିଜିନ୍‌ ଆସିଥିଲା। ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସିରିଜର ପଞ୍ଚମ ସିଜନ୍ ଦୁଇଟି ପାର୍ଟରେ ଷ୍ଟ୍ରିମ୍ ହେବ । ପ୍ରଥମ ଭାଗ ଫେବୃଆରୀରେ ଆସିବ ।  ଏଥି ସହିତ ଏହାର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଦେଖାଯିବ ।  ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ କନଫର୍ମ କରିଛି ଯେ ଏହା ୫ମ ସିଜିନ୍‌ ଶେଷ ସିଜିନ୍‌ ହେବ ।

   Related Posts