scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ବାପାଙ୍କର ଚାଲିଥିଲା ଅନଲାଇନ ସୋ, ହେଲେ ପୁଅ ମଝିରେ ଆସି କଣ କଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ…

23/10/2021 at 3:13 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୧୦: କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଥି ସବୁଠି ଅନଲାଇନ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଉଛି । ପାଠପଢାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ସାକ୍ଷାତକାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । ସବୁ କଛି ଅନଲାଇନରେ ଚାଲୁଛି । ଏହାର ଭିତରେ କିଛି ରୋଚକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯାହାକି ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଟିଭିରେ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଉଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପିଲା ପଛରୁ ଆସି ପାଟି ତିଆରି କରି ନାଚିବା ଆରମ୍ଭ କଲା । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ବ୍ଲୁମବର୍ଗ ସର୍ଭିଲାନ୍ସର ଏକ ଶୋ’ରୁ ଆସିଛି । ପୁଅର ବାପା ଏହି ଶୋ’ରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ବିଶ୍ଳେଷକ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଅର୍ଥନୀତି ପାଇଁ ପିଟରସନ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟର ଜଣେ ସିନିୟର ସହଯୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥାପନାରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ।

ଆଙ୍କର ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଫଛରେ ଆସି କିଛି ଦୁଷ୍ଟାମୀ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଏମିତି ହସିବା, ଦାନ୍ତ ଦେଖାଇବା ଏମିତି ଖତେଇ ହେବା ଭଳି ଆଚରଣ ସବୁ କରିସଲେ । ନାଚିବାକୁ ବି ପଛାଇ ନଥିଲେ । ଏହା ପରେ, ଯାକୁବ ଦେଖିବା ପରେ ପୁଅକୁ ସେଠାରୁ ଠେଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ, ସେ ପୁନର୍ବାର ପଛରେ ଆସି ପୁନଃ ସେପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସବୁ କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲା ।

ହେଲେ ପୁଅର ଆଣ୍ଟିକ୍ସ ସତ୍ତ୍ୱେ ୟାକୁବ ତାଙ୍କ ମନ କଥା କହିବା ଜାରି ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ଦେଖି ଶୋ’ର ଆଙ୍କର କିନ୍ତୁ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିନଥିଲେ । ଖୁବ ଜୋରରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । ଏହା ଶୁଣି ୟାକୁବ ମଧ୍ୟ ହସିବା ବନ୍ଦ କରି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଦେଖିବା ପରେ ଅନେକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts