scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନିର୍ବାଚନୀ ରାଲିରେ ନୀତିଶଙ୍କ ଉପରେ ପଥର ଓ ପିଆଜ ମାଡ, ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ‘ଆହୁରି ପଥର ଫିଙ୍ଗନ୍ତୁ’

3/11/2020 at 3:33 PM

ପାଟନା, ୦୩/୧୧:  ବିହାର ବିଧାନସଭାର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି । ମଙ୍ଗଳବାର ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଜେଡିୟୁ ନେତା ନୀତିଶ କୁମାର ହରଲାଖୀ ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ରରେ ପହଁଚିଥିଲେ । ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି । ଯେତେବେଳେ ନୀତିଶ ରାଲିକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଥର ଓ ପିଆଜ ମାଡ କରାଯାଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ପଥର ଫିଙ୍ଗିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଜୋରରେ ପାଟି କରି କହିଥିଲେ ଯେ, ବିହାରରେ ଖୁଲମ ଖୁଲା ମଦ ବିକ୍ରି ହେଉଛି । ଏହାସହ ସେ ନୀତିଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ନୀତିଶ ମଦ ବିକ୍ରି ରୋକିବାରେ ବିଫଳ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲେ ।

ଏହି ସମୟରେ ନୀତିଶଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଏହାକୁ ନେଇ ନୀତିଶ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯେତେ ଇଚ୍ଛା ପଥର ଫିଙ୍ଗନ୍ତୁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଚଳିତ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ନୀତିଶଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି । ଅନେକ ରାଲିରେ ନୀତିଶଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି କରାଯାଇଛି । ନିଜେ ନୀତିଶ ମଧ୍ୟ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗାଳି କରିଥିଲେ ।

ମୁଜଫରନଗରରେ  ନୀତିଶଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ଲାଲୁ ଜିନ୍ଦାବାଦ ନାରା ଲଗାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ଯେଉଁମାନେ ଲାଲୁଙ୍କ ନାରା ଲଗାଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ଲାଲୁଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ବୋଲି ନୀତିଶ କହିଥିଲେ ।

   Related Posts