scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ନିର୍ବାଚନ ଇସ୍ତାହାର ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କଠୁ ମତ ଲୋଡିଲା ବିଜେପି, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ୱେବପେଜ୍

27/01/2019 at 2:52 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୨୭|୧: ୨୦୧୯ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଇସ୍ତାହାର ନେଇ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ମତାମତ ଲୋଡିଲା ବିଜେପି । ଲୋକଙ୍କ ମତାମତ ନେବାକୁ ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଛି ୱେବସାଇଟ୍ । ବିଜେପି ସଂକଳ୍ପପତ୍ରର ସଭାପତି ବିଶ୍ବ ଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନ ଏହି ୱେବ ସାଇଟକୁ  ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛନ୍ତି । ୱେବ ସାଇଟଟି ହେଲା ୱେବସାଇଟ୍- www.bjpodishasankalppatra.com । ଏହି ୱେବସାଇଟ ମଧ୍ୟମରେ ଇସ୍ତାହାର ନେଇ ଜନସାଧାରଣ ରଖିପାରିବେ ନିଜର ମତାମତ ।

ୱେବସାଇଟ୍ ଉନ୍ମୋଚନ ପରେ ବିଶ୍ବଭୂଷଣ ହରିଚନ୍ଦନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପଫେବୃଆରୀ ୧୫ ତାରିଖ ଯାଏ ଇସ୍ତାହାର ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ମତାମତ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ । ଏଥିପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟଠାରେ ଏକ ବକ୍ସ ସ୍ଥାପନ କରାଯାଇଥିବାବେଳେ ଦଳୀୟ ସଂଗଠନର କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନେ ୩୦ଟି ଯାକ ଜିଲ୍ଲା ବୁଲି ମଧ୍ୟ ମତାମତ ସଂଗ୍ରହ କରିବେ । ଲୋକଙ୍କ ମତାମତକୁ ଇସ୍ତାହାରରେ ସ୍ଥାନିତ କରାଯିବ ।

ତେବେ ଚଳିତ ଥର ଇସ୍ତାହାରରେ କୃଷକମାନଙ୍କୁ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଦିଆଯିବ ବୋଲି  ବିଶ୍ବଭୂଷଣ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ବିଜେପି କ୍ଷମତାକୁ ଆସିଲେ କୃଷିଋଣ ଛାଡ କରିବେ ବୋଲି ଆଗରୁ ବିଜେପି ନେତାମାନେ କହୁଥିଲେ । ତେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି କୃଷି ଋଣ ଛାଡକୁ ସମର୍ଥନ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଆଭି ମୁଖ୍ୟ ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ବିଶ୍ବଭୂଷଣ କହିଥିଲେ ଯେ,  ରାଜ୍ୟ ବିଜେପି କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ନେଇ ପ୍ରଥମେ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା । ତା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏନେଇ ମତ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ କୃଷକମାନଙ୍କୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ବିକଳ୍ପ ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ ଏବଂ ବିଜେପି ସେଥିପାଇଁ ସଂକଳ୍ପବଦ୍ଧ । ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କେନ୍ଦ୍ର  ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବ ତାହା ମଧ୍ୟ ଇସ୍ତାହାରରେ ଲେଖାଯିବ ବୋଲି ବିଶ୍ବଭୂଷଣ କହିଛନ୍ତି ।  ।ୱେବସାଇଟ ଉନ୍ମୋଚନ ଅବସରରେ  ବିଶ୍ବଭୂଷଣଙ୍କ  ବ୍ୟତୀତ ପୂ୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସାମଲ, ସୁରମା ପାଢୀ , ସଜ୍ଜନ ଶର୍ମା ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କର୍ମକର୍ତ୍ତା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ।

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପ୍ରତି ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଗସ୍ତ ସମ୍ପର୍କରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସାମଲ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିଜେପି ଆଗାମୀ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟରେ କ୍ଷମତା ହାସଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଜାଣିସାରିଲେଣି । ତେଣୁ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ବିନଭିନ୍ନ ଅଞ୍ଚଳ ଗସ୍ତ କରୁଛନ୍ତି ।

ରାହୁଲଗାନ୍ଧୀ ଭୁବନେଶ୍ବଠାରେ ଏକ ସମାବେଶରେ ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗଟ କରିଥିଲେ । ବିଜେପି ଦେଶକୁ ଲୁଟୁଛି ବୋଲି କଟାକ୍ଷ କରିଥିଲେ । ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତୀୟ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ବିଶ୍ବଭୂଷଣ କହିଛନ୍ତି ଯ, ଆସନ୍ତା ୨୯ ତାରିଖରେ ଦଳର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହା ପୁଣି ଓଡିଶା ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି । ରାହୁଲ ତାଙ୍କ ଗସ୍ତ ସମୟରେ ବିଜେପିକୁ ନେଇ ଯେଉଁସବୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ସେ ନେଇ ଅମିତ ଶାହା ଗୋଟି ଗୋଟି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ରଖିବେ ।

   Related Posts