ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

ଲାଭରୁ ୦.୨୫ % କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଦେବ ଭାରତୀୟ ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ

24/03/2020 at 9:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୪/୦୩ : ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ଏସବିଆଇ କରୋନା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଲାଭର ୦.୨୫ ପ୍ରତିଶତ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଛି | ଏସବିଆଇ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରଜନିଷ କୁମାର ଏ ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି | କୋଭିଡ-୧୯ ମହାମାରୀ ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ଟଙ୍କା ସିଏସର ଫଣ୍ଡରୁ ଆସିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧା ସୁଯୋଗ ଓ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଏହି ରାଶି ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯିବ |

ରଜନିଷ କୁମାର କହିଛନ୍ତି, ଏହି ସମୟରେ ପୁରା ଦେଶ ଏକଜୁଟ ହେବା ଦରକାର | ଏହି ଘଡ଼ିସନ୍ଧି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଏକଜୁଟ ହେଲେ ଦେଶ କରୋନା ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ି କରିପାରିବା | ଏହି ସମୟରେ ଭାରତୀୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏସବିଆଇ ଏକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଛି। ସମସ୍ତ କର୍ପୋରେଟ ନାଗରିକ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମୟରେ ଆଗକୁ ଆସି ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସହାୟତା କରିବା ଉଚିତ ବୋଲି ରଜନିଷ କୁମାର କହିଛନ୍ତି |

ଏହାପୂର୍ବରୁ ବେଦାନ୍ତ ଗୃପର ସଭାପତି ଅନିଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ ଦେବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ପେଟିଏମ ସିଇଓ ବିଜୟ ଶେଖର ଶର୍ମା ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ସହାୟତା ରାଶି ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | ମହିନ୍ଦ୍ରା ଗୃପର ସଭାପତି ଆନନ୍ଦ ମହିନ୍ଦ୍ରା ନିଜର ଗୋଟିଏ ମାସର ଦରମା ଦାନ କରିଛନ୍ତି | ରିଲାଏନ୍ସ କମ୍ପାନୀ ନିଜର ସିଏସଆର ଦ୍ୱାରା ସଞ୍ଚାଳିତ ଏକ ହସ୍ପିଟାଲରେ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ୧୦୦ ଟି ବେଡ଼ ସ୍ଥାପିତ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts