oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୧୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : କାରରୁ ୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ମାଫିଆ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା, ୨ରେ ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ !
  • ||

ବର୍ଣ୍ଣ ବୈଷମ୍ୟକୁ ନେଇ ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସ୍‌ ଆଣୁଛି ନୂଆ ଶୋ’ ‘ୟେ ଝୁକି ଝୁକି ସି ନଜର’, ସେୟାର ହେଲା ପ୍ରୋମୋ..

3/03/2022 at 9:29 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୦୩।୦୩ : ଝିଅମାନଙ୍କ ରଙ୍ଗଭେଦକୁ ନେଇ କାହାଣୀ ଗୁଡ଼ିକ ଦୁନିଆ ପାଇଁ ନୂଆ ନୁହେଁ। ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ଏହା ବିରୋଧରେ ଅନେକ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରାଯାଉଛି। ଏହି ସବୁକୁ ନେଇ ଟିଭିରେ ଅନେକ ସିରିଏଲ୍ ଏବଂ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛି । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଷ୍ଟାର୍ ପ୍ଲସ୍, ନ୍ୟୁ -ଏଜ୍‌- ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ଏଲଏଲପି ସହିତ ମିଶି ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ “ୟେ ଝୁକି ଝୁକି ସି ନଜର୍” ନାମକ ଏକ ନୂଆ ଧାରାବାହିକ ଶୋ’ ଆଣିଛନ୍ତି । ଯାହା ଝିଅମାନଙ୍କ ରଙ୍ଗଭେଦ ତଥା କଳା ଗୋରା ବିରୋଧରେ ଏକ କାହାଣୀକୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି।

ଷ୍ଟାର ପ୍ଲସର ନୂଆ ଶୋ’ର ପ୍ରୋମୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଶୋ’ରେ ଅଭିନେତା ଅରମାନ (ଅଙ୍କିତ ସିୱାଚ୍) ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ସ୍ବାତୀ ରାଜପୁତ (ଦିୟା) ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ। ଦୁହେଁ ନିଜର ନୂଆ ଶୋକୁ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ଦୁହେଁ ଏହି ଶୋ’କୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି କି- ଏହା ସମାଜ ଏବଂ ଚ୍ୟାନେଲ୍‌ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣାଦାୟୀ । ଏହି ଶୋ’ ଦେଖିଲେ ବୋଧ ହୁଏ ସମସ୍ତଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ବଦଳିବ।

ତେବେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି କି ଅଙ୍କିତ୍‌ଙ୍କ ଚରିତ୍ର ନଜର ଆସିଥିବା ଅରମାନ ବିବାହକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଗୋଟେ ଝିଅକୁ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ଯିଏକି ଦେଖିବାକୁ ଶ୍ୟାମଳି ହେଲେ ଗୁଣରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ । ଯେମିତିକି ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସୁଛି । ହେଲେ ଅଭିନତାଙ୍କ ମାଆ ତାଙ୍କ ଘର ପାଇଁ ଏକ ଭଦ୍ର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ବୋହୂ ଖୋଜୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ସେହି ଶ୍ୟାମଳୀ ରଙ୍ଗର ଭଉଣୀ ସହିତ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୁଅର ହୃଦୟରେ କେବଳ ସେହି ଝିଅ ହିଁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି । ତେବେ ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ ଏହି  କାହାଣୀଟିରେ ଆଗକୁ କଣ ଘଟିବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଶୋ’ ଟିଆରପି ଲିଷ୍ଟର ୧ନଂରେ ରହିଛି ଏବଂ ସିରିଏଲ୍‌ଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିବା ସହ ବହୁତ କିଛି ଶିଖାଇବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ।

   Related Posts