ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ଏସ୍‌ ଏସ୍‌ ରାଜାମୌଲି କରିବେ ବଡ ଧମାକା, ‘ଥର’ ଅଭିନେତା ସହ ନଜର ଆସିବେ ମହେଶ ବାବୁ

25/09/2022 at 8:18 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୫।୦୯: କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ବି ଏସ୍‌ ଏସ୍‌ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବାହୁବଲୀ ଏବଂ ଆରଆରଆର ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ରାଜାମୌଲି ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ରାଜାମୌଲି ବର୍ତ୍ତମାନ ଟଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ # SSMB29 କୁହାଯାଉଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବଜେଟ୍ ଏବଂ ବାକି କାଷ୍ଟର ନାମ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ବିଷୟରେ ବଡ ଅପଡେଟ୍‌ ଆସିଛି ।

କହିବାକୁ ଗଲେ କ୍ରିସ୍ ହେମସୱର୍ଥ କିଛି ହଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଆମ ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି । ଏକ୍ସଟ୍ରାକସନ୍ ଠାରୁ ଥୋର୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, କ୍ରିସ୍‌ ଫିଲ୍ମ କେବଳ ଭାରତରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନାହିଁ, ବରଂ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ପାଇବା ମିଳିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ କ୍ରିସ୍ ହେମସୱର୍ଥଙ୍କସହ  ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ SSMB29 ରେ ଏକ କ୍ୟାମିଓ ଭୂମିକାରେ ଥାଇପାରନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ମହେଶ ବାବୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ନିକଟରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସାମୁଏଲ୍ ଏଲ୍ ଜ୍ୟାକସନଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅନେକ ହଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିର୍ମାତା କୌଣସି ନାମ ଘୋଷଣା କରି ନାହାନ୍ତି।

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଆଜିକାଲି ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟପଟେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଖବର ଆସିଛି ଯେ ଆଲିଆ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିପାନ୍ତି? କାହିଁକି ନା ସେ ଏକ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍‌ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ମହେଶ ବାବୁଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଯୋଡି ହେବେ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ୍ ହେଉଛି ୮୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା।

   Related Posts