ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଡବିଲ: ପୁରୁଣା ବସ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଯୁବକକୁ ଛୁରାମାଡ଼, ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣରେ ଆକବର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ଆରକିଟେକ୍ଟ, ଆର୍ଥିକ କାରବାର ନେଇ ହୋଇପାରେ ଜେରା
  • ||

ମହିମାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ଘର ଘର ବୁଲି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଛନ୍ତି “ଶ୍ରବଣ ସେବା ଅନୁଷ୍ଠାନ”

10/10/2021 at 9:23 PM

ବ୍ରହ୍ମପୁର, ୧୦/୧୦: ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା କୋଦଳା ଏନଏସି ପଣ୍ଡା ସାହିର ଅଭିମନ୍ୟୁ ନାହାକଙ୍କ ପୁଅ ମହିମା ନାହାକ (୨୭) ଦୀର୍ଘ ୬ମାସରୁ ଅଧିକ ଦିନ ହେବ କ୍ୟାନସର ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ l ପାଞ୍ଚ ମାସ ହେବ ମହିମା ବିବାହ କରିଥିବା ବେଳେ ଏକ ଗ୍ୟାରେଜ କରି  ହସଖୁସିରେ ସଂସାର ଚଳାଉଥିଲେ । ମହିମା କ୍ୟାନସର ରୋଗରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ପ୍ରଥମେ କୋଦଳା, ପରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର, କଟକ, ବିଶାଖାପାଟଣା ଏବେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଏକ ଘରୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଛନ୍ତି । ମହିମାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି ୨୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦରକାର ହେଉଥିବାରୁ ଏତେ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ କିପରି ଯୋଗାଡ଼ କରିବେ ଭାବି ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ । ଧାର କରଜ କରି ବହୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିସାରିଲେଣି l ଯାହାଦ୍ୱାରା ସହାୟତା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକ ।

ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ଅଗ୍ରଣୀ ସ୍ବେଛାସେବୀ ସଂଗଠନ ଶ୍ରବଣ ସେବା ଅନୁଷ୍ଠାନର କିଛି ଯୁବକ ଏବଂ ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ସାଙ୍ଗସାଥି ମିଶି କୋଦଳାରେ ଘରକୁ ଘର ବୁଲି ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଛନ୍ତି l ଯଦି କୌଣସି ବୈଦାନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତି ମହିମାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଲାଗି  ସହାୟତା ଯୋଗାଇବା ପାଇଁ ଚାହାନ୍ତି ତେବେ – (ଅଲେଖ ନାହାକ, କୋଦଳା ଏସବିଆଇ ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର- ୨୦୦୯୦୩୮୫୫୯୬, ଆଇଏଫସି କୋର୍ଡ SBIN0001336 ) କିମ୍ବା ଫୋନ ପେ କି ଗୁଗୁଲ ପେ ମାଧ୍ୟମରେ ସହାୟତା କରିବାକୁ ହେଲେ ନମ୍ବର-(ମହିମା ନାହାକ ୭୦୬୪୮୧୧୨୧୪, ଅଲେଖ ନାହାକ ୯୧୬୩୩୮୭୯୭୮)ରେ ଯୋଗାଇ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts