oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

ବିନା କୌଣସି ସହାୟତାରେ କାନ୍ଥରେ ଚଢି ଯାଉଛି କୁନି ଝିଅ : ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି ଭିଡିଓ…

20/09/2021 at 3:26 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୦୯: ସାଧାରଣତଃ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଅନେକ ଛୋଟ ଛୋଟ ପ୍ରତିଭା ସହ ଅଜବ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକ ମାନେ ଖୁବ୍ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି । ଯେଉଁମାନେ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟରେ ଲୋକଙ୍କ ମନ ଜିଣିଥାନ୍ତି । ସାଧାରଣତଃ ଏହି ପରି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ତାଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ମିଳିଥାଏ । ସ୍ପାଇଡର- ମ୍ୟାନ୍ ବିଷୟରେ ପ୍ରାୟତଃ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି । ଆମେ ସମସ୍ତେ ସ୍ପାଇଡର ମ୍ୟାନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, କାର୍ଟୁନ୍‌, ଏବଂ ଫଟୋ ଦେଖିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବି ମଧ୍ୟ ସ୍ପାଇଡର ମ୍ୟାନ୍ ପରି କୈାଣସି କାନ୍ଥରେ ଚଢୁଥିବାର ଆପଣ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ । ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଛୋଟ ଝିଅଟିର ଅଜବ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିଲା ପରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ସ୍ପାଇଡର୍ ମ୍ୟାନ୍ ଭଳି ଏକ ଛୋଟ ଝିଅଟି କାନ୍ଥ ଉପରକୁ ଚଢି ଯାଉଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଏହି ଭିଡିଓରେ ଝିଅଟି ଖୁବ୍‌ ସ୍ପିଡ୍‌ରେ ଚଢୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହି ୫୫ ସେକେଣ୍ଡ୍ ଭିଡିଓରେ କ୍ଲିପ୍ ରେ ଝିଅଟି ବିନା ସପୋର୍ଟ ବିନା କାନ୍ଥ ଉପରକୁ ଚଢ଼ୁ ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖୁଥିବେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଘରର ଏକ କୋଠରୀର କାନ୍ଥକୁ ସହଜରେ ଚଢିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହାତ ଏବଂ ପାଦର ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ, ସେ ନିଜ ହାତ ଏବଂ ଖାଲି ପାଦକୁ ଦୁଇଟି କାନ୍ଥରେ ପୃଥକ ଭାବରେ ରଖି ଛାତ ଉପରକୁ ଚଢିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଥରେ ସେ ଉପରକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ, ଅଧା କାନ୍ଥକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଭୂମି ଉପରକୁ ଡେଉଁଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଘୂରିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହା କୌଣସି ଉପକରଣ ବିନା କାନ୍ଥ ଉପରକୁ ଚଢିବା ପାଇଁ ଝିଅକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି ।

   Related Posts