ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ସାଉଥ ଫିଲ୍ମର ସୁପରହିଟ୍‌ ହିରୋ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ସୁପରଫ୍ଲପ୍‌, ଜାଣନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଲିଷ୍ଟ

4/09/2022 at 10:40 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୪।୦୯: ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାନଏ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦୃଦୟ ଜିତିବା ସାଉଥ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର କାର୍ଯ୍ୟ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ବହୁତ କମ୍ ସାଉଥ୍ ଷ୍ଟାର ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ଜିତିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ସାଉଥ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ । ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଫିଲ୍ମରେ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ  ବଲିଉଡକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ହିନ୍ଦୀ ଦର୍ଶକ ସେମାନଙ୍କ ଦକ୍ଷତାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ।

ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ତାରକା ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଅମୀର ଖାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲାଲ ସିଂ ଚୌଧୁରୀ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଖରାପ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଥିସହ ନାଗା ଚୈତନ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଇବା ବି ପାଇ ପାରିନଥିଲେ।

ମଲ୍ଲିବୁଡ୍‌ର ସୁପରଷ୍ଟାର ମମୁତିଙ୍କ ପୁଅ ମାଲାୟାଲମ୍‌ ଫିଲ୍ମର ଟପ୍‌ ଷ୍ଟାର ଦଲକ୍ଵିର ସଲମାନ କାରବାଂ ଆଉ ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ସହ ଜୋୟା ଫ୍ୟାକଟରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଦୁଇ ଜଣ ବକ୍ସଅଫିସ୍‌ରେ ପୁରାପୁରି ଫ୍ଲପ୍‌ ହୋଇଥିଲେ।

ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର ସୁରିଆ ମଧ୍ୟ ହିନ୍ଦୀ ଡେବ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ‘ରକ୍ତ ଚରିତ୍ର- ୨’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ଇଟିର ହିନ୍ଦୀ ଭର୍ସନ ସହିତ ସିନେମା ହଲରେ ମଧ୍ୟ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଉଭୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ।

ତେଲୁଗୁ ତାରକା ତଥା ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ପୁଅ ରାମ ଚରଣ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ‘ଜନଜୀର’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମଧ୍ୟ ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା । କୁହାଯାଉଛି କି RRR’ର କାରଣରୁ ରାମ ଚରଣ ପୁଣିଥରେ ହିନ୍ଦୀ ପ୍ରଶଂସଙ୍କ ପ୍ରେମ ପାଇଛନ୍ତି ।

ଟଲିଉଡ ତାରକା ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲାଇଗର’ ମଧ୍ୟ ହିନ୍ଦୀରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅନେକ ମିଶ୍ରିତ ସମୀକ୍ଷା ହୋଇଛି । ବିଜୟ ଦେବରାକୋଣ୍ଡା ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି।

   Related Posts