suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ସାଉଥ୍ ମୁହାଁ ରକୁଲ୍‌ ପ୍ରୀତ, କହିଲେ-ଏବେ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍‌ କରିବି

3/12/2022 at 12:58 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୩।୧୨: ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କ ହାତରେ ଏବେ ଏକାଧିକ ସାଉଥ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ । ସାଉଥ୍‌ରେ ଏକାଧିକ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର  ଆସିଥିବା ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ  ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା ପରଠୁ ହିନ୍ଦୀ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବାନ୍ଧିହୋଇ ରହିଛନ୍ତି। ଏଠି ମଧ୍ୟ ଏକାଧିକ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇ  ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ କିଣିବାରେ ସଫଳ  ହୋଇଛନ୍ତି । ‘ଐୟାରି’, ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର୍‌ ଦେ’, ‘ମର୍‌ଜାୱାଁ’ ଭଳି ସଫଳ  ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ତାଙ୍କୁ ମିଳିଛି । ନିକଟରେ ମୁକ୍ତିପ୍ରାପ୍ତ  ‘ଡକ୍ଟର୍‌ ଜି’ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ଖୁବ୍‌  ପ୍ରଶଂସା ସାଉଁଟୁଛନ୍ତି ରକୁଲ । 

ଏ ବର୍ଷ ରକୁଲ ପ୍ରାୟ ୫ଟି ବଲିଉଡ୍‌  ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ  ସାଉଥ୍‌ରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଫିଲ୍ମ  ଏ ବର୍ଷ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇନାହିଁ । ତେବେ  କିଛି ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ସେ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ  ସେଗୁଡ଼ିକର ରିଲିଜ୍‌ ହେବାକୁ ଅପେକ୍ଷା  କରିଛନ୍ତି । ଏବେ ଯାହା ଜଣାପଡୁଛି,  ରକୁଲ ଅଧିକ ସାଉଥ୍‌ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍‌  କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଏ ବିଷୟରେ ସେ  କହିଛନ୍ତି ‘ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପରଠୁ ଅଧିକ  ସାଉଥ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମୁଁ ସାଇନ୍‌ କରିପାରି ନାହିଁ ।  ଏକାଧିକ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ମୁଁ ବହୁତ  ଥକିପଡ଼ିଛି ।

ଏବେ କେବଳ ମୋ ହାତରେ ତାମିଲ  ଫିଲ୍ମ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌-୨’ ଏବଂ ଏଲ୍‌ ବିଜୟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ  ଆଉ ଏକ ଫିଲ୍ମ ରହିଛି, ଯାହାର ସୁଟିଂ ଶେଷ ହୋଇଛି।  ଏଣିକି ସାଉଥ୍‌ ଉପରେ ମୋର ବେଶି ଫୋକସ୍‌  ରହିବ ।’  ସାଉଥ୍‌ରେ ଭଲ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଆସିଲେ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ସେ  ସାଇନ୍‌ କରିବେ । ସମୟ ଅଭାବରୁ ସାଉଥ୍‌ ଫିଲ୍ମକୁ ସମୟ  ଦେଇପାରିନଥିବା ରକୁଲ ଏବେ ତେଲୁଗୁ ଓ ତାମିଲରେ  ନିଜ ଲୋକପ୍ରିୟତାକୁ ଖୁବ୍‌ ଝୁରୁଛନ୍ତି । ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ  ଜରିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ଭଲପାଇବା ପାଇବାକୁ ସେ ଆଶା  ରଖିଛନ୍ତି

   Related Posts