କାରରୁ ମିଳିଲା ସାଉଥ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ଶୋକ

Published By : Prameya-News7 Bureau | November 19, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୧୧: ବର୍ତ୍ତମାନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ସାଉଥର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତାଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ଲୋକପ୍ରିୟ ମାଲାୟାଲମ୍ ଅଭିନେତା ବିନୋଦ ଥୋମାସ୍ ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା କହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ସମଗ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଲହରୀ ଖେଳି ଯାଇଛି । ଅଭିନେତା ବିନୋଦ ଥୋମାସଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେତୁ ସମସ୍ତେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କ ଶରୀର କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମିଳିଲା ତାହା ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କେରଳର କୋଟାୟାମର ଏକ ହୋଟେଲ ବାହାରେ ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା କାରରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା। ଶନିବାର ଦିନ ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପାର୍କିଂ ହୋଇଥିବା କାର ଭିତରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସେମାନେ କାର ଭିତରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ପାଇବା ମାତ୍ରେ ତୁରନ୍ତ ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ତେବେ ୪୭ ବର୍ଷିୟ ମାଲାୟଲୀ ଅଭିନେତାଙ୍କର କିପରି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ନାହିଁ।

ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି । ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କିପରି ହୋଇଛି ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ଅଭିନେତାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି। ବିନୋଦ ଥୋମାସଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଜଣାଯାଇଛି। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ଶେଷ ହେବା ମାତ୍ରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯିବ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/sheynnis-palacios-wins-miss-universe-2023/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/sheynnis-palacios-wins-miss-universe-2023/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.