Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ସୋନୁଙ୍କ ଫଟୋ, ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ମଜାଳିଆ ଜବାବ ଦେଲେ ଅଭିନେତା

8/10/2021 at 12:35 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୮/୧୦: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ସବୁ ଅସୁବିଧା ସତ୍ତ୍ୱେ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ସୋନୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟକାରୀ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ କରନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ଫଲୋଇଂ ବହୁତ ଜବରଦସ୍ତ। ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ମସିହା ଭାବରେ ଆସିଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ନୂତନ ଉପାୟରେ ଉପହାର ପଠାଇ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଥର ସେୟାର କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ଅଭିନେତା ନିଜକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିବାରେ ରୋକି ପାରିନାହାଁନ୍ତି।

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହାର ବିଶେଷତ୍ୱ ​​ହେଉଛି ଏକ ଛୋଟ ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ପେଣ୍ଟ ସାହାଯ୍ୟରେ ସୋନୁଙ୍କ ଚେହେରା ତିଆରି କରାଯାଇଛି। ସୋମିନ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଳାକୃତି ଦେଖି ସୋନୁ ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଯେ ତାହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପସନରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଫ୍ରି ୧୦ ଜି ନେଟୱାର୍କ’।

ପାପୁଲିରେ ଲାଗିଥିବା ଛୋଟ ସିମ୍ କାର୍ଡରେ ସୋନୁଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକ କେବଳ ନିର୍ମାତାଙ୍କୁ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ସୋନୁଙ୍କ କ୍ୟାପସନରେ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ତୁମର ସାହାଯ୍ୟ ନେଟୱାର୍କ ଏହାଠାରୁ ଦ୍ରୁତ ଅଟେ’। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଏହା ହେଉଛି ଦୁନିଆର ଦ୍ରୁତତମ ନେଟୱାର୍କ’।

   Related Posts