oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଲେ ସୋନୁ ସୁଦ୍: କହିଲେ,ବାପା-ମାଙ୍କୁ ସତ କହିବାକୁ ମୋର ସାହସ ନାହିଁ

3/06/2021 at 6:57 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୩/୦୬: ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଅନେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ସେ ରୋଗୀମାନଙ୍କ ପାଖରେ ହସ୍ପିଟାଲର୍ ବେଡ୍, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଏବଂ ଔଷଧ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସର କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସୋନୁ ଗଭୀର ଦୁଃଖିତ । ସେ ତାଙ୍କ ବାପା-ମାଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ସାହସ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ ବୋଲି ସେ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି।

ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଜଣେ ୨୫ ବର୍ଷର ବାଳକ, ଯାହାକୁ ଆମେ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲୁ, ଆଜି ସେ କୋଭିଡ ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲା । ଏତେ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜାଣିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାର ବଞ୍ଚିବାର କମ୍ ସମ୍ଭାବନା ଥିଲା, ମୁଁ ପ୍ରତିଦିନ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହ ବହୁତ ଆଶା କରି କଥା ହେଉଥିଲି । ତାର ବାପା-ମାଙ୍କୁ ସତ କହିବାକୁ ମୋର ସାହସ ନାହିଁ, ଯେଉଁମାନେ ଜାଣିଥିଲେ କ’ଣ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି।

ସୋନୁ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ତେଲେଙ୍ଗାନାର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଥିବା ଆଉ ଜଣେ ୨୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ବଡି ବିଲଡର୍। ମୁଁ ତାଙ୍କ ଚିନ୍ତିତ ଭଉଣୀ ସହିତ ୨୦ ମିନିଟ୍ କଥା ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଶା ଦେଇଛି । ଏହା ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦିଏ, ନିଜ ଚାରିପାଖରେ ଏତେ କଷ୍ଟ ଦେଖି, ଭଗବାନ ଦୟା କର ।’

   Related Posts