ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ବେବି ବମ୍ପ ସହ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଟ୍ରୋଲ୍‌ ହେଲେ ସୋନମ୍, ଟ୍ରୋଲର୍ସ କହିଲେ-ବଲିଉଡ୍‌ର ଶସ୍ତା ରିହାନା

12/06/2022 at 10:12 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨।୦୬ : ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନମ କପୁର । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୋନମ୍ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନକୁ ଜନ୍ମ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟକୁ ଖୁବ୍‌ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହାର ଫଟୋ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ନିକଟରେ ସେ ଲଣ୍ଡନରେ ଥାଇ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକୁ ଦେଖି ଟ୍ରୋଲର୍ସମାନେ ଏଥର ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଟ୍ରୋଲ୍‌ କରିଛନ୍ତି ।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ସମୟରେ ସୋନମ ଲଣ୍ଡନରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ରିୟା କପୁରଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତି । ରିୟା ସୋନମଙ୍କ ସହ କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଫଟୋ ଗୁଡ଼ିକରେ ସୋନମ କପୁର ଏକ କଳା ଫସଲ ଟପ୍, ଏବଂ କଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସହ ବ୍ଲେଜର ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ବେବି ବମ୍ପ ମଧ୍ୟ ଦେଖା ଯାଉଛି। ସୋନମ କପୁରଙ୍କ ଏହି ଲୁକ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ପଟେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍‌ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି।

ଏପରିକି କିଛି ୟୁଜର୍ସ ସୋନମଙ୍କୁ ପପ୍ ଗାୟିକା ରିହାନା ସହ ତୁଳନା କରି ମଜାକ୍‌ ଉଡାଉଛନ୍ତି ।  ଟ୍ରୋଲ୍‌ କରି କହିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ର ଶସ୍ତା ରିହାନା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କ ବେବି ବମ୍ପ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହଲୱାଇ ୱାଲା ଅଙ୍କଲ କହିଛନ୍ତି। ଆଉ କେତେକ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିବାର ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

   Related Posts