ଆଲିଶାନ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ମାଲିକାଣି ହେଲେ ସୋନାକ୍ଷୀ, ଜାଣନ୍ତୁ ଘରର ପୂରା ଦାମ୍‌

Published By : Prameya-News7 Bureau | September 14, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୪।୦୯: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ତାହା ପୁଣି ତାଙ୍କ କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଘରକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନାରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁମ୍ବାଇରେ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ କିଣିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ସମୁଦ୍ର ମୁହାଁ ଫ୍ଲାଟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ । ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟ କୋଠାର ଉପର ମହଲାରେ । ଜାଣିଛନ୍ତି କି ଅଭିନେତ୍ରୀ କେଉଁଠାରେ ଫ୍ଲାଟ କିଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ କ’ଣ?

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୋନକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଏହି ଫ୍ଲାଟ ବାନ୍ଦ୍ରା କେସି ରୋଡ ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ।  ୮୧ ଓରିୟଟ ବିଲଡିଂର ୨୬ତମ ମହଲାରେ ଅଛି । ଏହା ୨୨୦୮.୭୭ ବର୍ଗଫୁଟର ଫ୍ଲାଟ ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମଗ୍ରୀ ସହିତ ସଜ୍ଜିତ ଏହି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

wp:html
/wp:html

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୩ରେ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଫ୍ଲାଟ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଷ୍ଟାମ୍ପ ଡ୍ୟୁଟି ୫୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ଘରେ ଲବି, ଟଏଲେଟ୍ ଏବଂ ଏୟାର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲିଂ ୟୁନିଟ୍ ଭଳି ସୁବିଧା ରହିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋନାକ୍ଷୀ ବିଲଡିଂରେ ୪ ଟି କାର ପାର୍କିଂ ମଧ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଘର ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ସରକାରୀ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ଘରର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/anushka-congratulates-kl-rahul-on-virats-hundred/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/anushka-congratulates-kl-rahul-on-virats-hundred/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.