ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶାଶୁ-ଶ୍ଵଶୁରଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଲେ ସୋନାକ୍ଷୀ, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 17, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୭।୦୬: ବଲିଉଡ୍‌ର ଦବଙ୍ଗ ଗର୍ଲ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା । ଆଉ ମାତ୍ର ୬ଦିନ ପରେ ଜହିର ଇକବାଲଙ୍କ ହାତ ଧରିବେ। ୨୩ ଜୁନ୍ ରେ ଉଭୟଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ବିବାହ ହେବ ।ପରେ ସେମାନେ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଦେବେ । ଯେଉଁଥିରେ ବେଳେ କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକ ହିଁ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ । ଏହି ସମୟରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି କ୍ଵାଲିଟି ଟାଇମ୍‌ ବିତାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କ ହେବାକୁ ଥିବା ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଏବଂ ପୋଜ୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ କିଛି ମିନିଟ୍ ମଧ୍ୟରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା।

ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଏହି ଫଟୋକୁ ତାଙ୍କ ନଣନ୍ଦ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ କାହାଣୀରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଫଟୋରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ପୁରା ପରିବାର ସହ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଏବଂ କ୍ୟାମେରାରେ ସୁନ୍ଦର ପୋଜ୍ ଦେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଫଟୋରେ ସୋନାକ୍ଷୀ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ଏବଂ ପାଇଜାମା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଶ୍ୱଶୁର ତାଙ୍କ ନଣନ୍ଦ ରତନସୀ, ଭାବି ସ୍ୱାମୀ ଜାହିର ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଆ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଫଟୋରେ, ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ଏହି ୫ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ।

ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଭାବି ସ୍ୱାମୀ ଜାହିର ଇକବାଲଙ୍କ ପରିବାରରେ ସମୁଦାୟ ୫ଜଣ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ପିତା ମାତା, ଜାହିର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି । ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତର ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମ ହେଉଛି ଇକବାଲ ରତାନସୀ । ସେ ଜଣେ ଅଳଙ୍କାର ଏବଂ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ବ୍ୟବସାୟୀ।  ଜହିରଙ୍କ ମା ଜଣେ ଗୃହିଣୀ, ଭଉଣୀ ସନମ ରତାନସୀ ସେ ଜଣେ ସେଲିବ୍ରିଟି ଷ୍ଟାଇଲିଷ୍ଟ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ଭାଇ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଇଞ୍ଜିନିୟର ଅଟନ୍ତି । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.