Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା କମେଡି କୁଇନଙ୍କ ପୁଅ ‘ଗୋଲା’ର ଫଟୋ: ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ, ଫ୍ୟାନ୍ସ କହିଲେ ଜୁନିୟର ଭାରତୀ

12/07/2022 at 9:41 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୨/୦୭: କମେଡି କୁଇନ ଭାରତୀ ସିଂହ ଶେଷରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ‘ଗୋଲା’ ଓରଫ ଲକ୍ଷର ମୁହଁରୁ ଏହି ଆବରଣ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଭାରତୀ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିୟା ଟେଲିଭିଜନ ଦୁନିଆର ପପୁଲାର କପଲ୍ସ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା । ଉଭୟ ସେମାନେ ପ୍ରେମ ସହ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର କମେଡିକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ହର୍ଷ ଏବଂ ଭାରତୀଙ୍କ ଘରଙ୍କୁ କୁନି ଅତିଥି ଆସିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ଚେହେରା ଉପରୁ ପର୍ଦ୍ଦା ହଟାଇଛନ୍ତି । ପୁଅର ଜନ୍ମ ପରେ ଭାରତୀ ସିଂ ଏବଂ ହର୍ଷ ଲିମ୍ବାଚିୟା କହିଥିଲେ ଯେ ଶିଶୁର ନାମ ଗୋଲା । ଉଭୟ ପୁଅ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖାଉନଥିଲେ ।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅର ନକଲି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଭାରତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁଅର ନକଲି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପରେ ଭାରତ ପୁଅର ପ୍ରକୃତ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଥିଲା ଲକ୍ଷ । ଭାରତୀ ଏବଂ ହର୍ଷ ନିଜ ପୁଅ ଲକ୍ଷ ଓରଫ ଗୋଲାର ମୁହଁର ଭିଡିଓ ନିଜ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓରେ ଭାରତୀ ସିଂ କହିଥିଲେ ଆଜି ସମସ୍ତୋ ଗୋଲାର ମୁହଁ ଦେଖିବାର ସୌଭାଗ୍ୟ ପାଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ଅନେକ ମେସେଜ ପାଇଥିଲି, ଅନେକ ଅପମାନ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଆଜି ତୁମେ ଶେଷରେ ଗୋଲାକୁ ଦେଖିବ । ଯଦିଓ ଏହା ବର୍ଥ ଡେ ବ୍ଲଗରେ ଦେଖାଯାଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ବାହାରକୁ ଯାଇଥାନ୍ତୁ ତାହେଲେ ସମସ୍ୟା ହୋଅଥାନ୍ତା । ସେଥିପାିଁ ଏବେ ଆମେ ଦେଖାଇଦେଲୁ ।

   Related Posts