scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଛିଡିଲାନି ସମ୍ପତ୍ତି ଭାଗବଣ୍ଟା, ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ବାପାକୁ ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ଗୁରୁତର କଲା ବଡ ପୁଅ

6/09/2020 at 5:23 PM

ସାନଖେମୁଣ୍ଡି, ୦୬।୦୯:  ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଦିଗପହଣ୍ଡି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋକର୍ଣ୍ଣପୁର ଗ୍ରାମରେ ରବିବାର ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ବଣ୍ଟନକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ବାପାକୁ ଠେଙ୍ଗାର ଆକ୍ରମଣ କରି ଗୁରୁତର କରି ପକାଇଛି ପୁଅ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଚକ୍ରପାଣି ଦୋରା ନିଜର ତିନି ପୁଅ ଲାଚ୍ଛମେୟା ଦୋରାଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରକାଶ ଓ କାଶିଙ୍କ ସହ ରୁହନ୍ତି । ୩୦ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଚକ୍ରପାଣି ସମସ୍ତ ସ୍ଥାବର ଓ ଅସ୍ଥାବର ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ୩ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଣ୍ଟନ କରି ଦେଇଥିଲେ  । ତେବେ ମଝିଆ ପୁଅ ପ୍ରକାଶ ସନ୍ୟାସ ହୋଇ ଯାଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଭାଗକୁ ଯାହା ସମ୍ପତ୍ତି ପଡିଥିଲା ବାପା ସାନପୁଅ କାଶୀଙ୍କ ନାମରେ କରି ଦେଇଥିଲେ  ।

ଏହାକୁ ନେଇ ରବିବାର ସକାଳ ୧୦ଟାକେ  ବଡପୁଅ ଲାଚ୍ଛମେୟା ବାପାଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ  । ଯାହାଫଳରେ ଉଭୟ ବାପା-ପୁଅ ମଧ୍ୟରେ କଥା କଟାକଟି ହୋଇଥିଲା  । ଏଥିରେ ଲାଚ୍ଛମେୟା ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଏକ ଠେଙ୍ଗା ସାହାଯ୍ୟରେ ଚକ୍ରପାଣିଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଶକ୍ତ ପାହାର ପକାଇଥିଲା  । ଏଥିରେ ଚକ୍ରପାଣି ଗୁରୁତର ହୋଇଥିଲେ । ଘଟଣାପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ଅବସ୍ଥାରେ ଚକ୍ରପାଣିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଦିଗପହଣ୍ଡି ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ  ।

ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସାପରେ ଦିଗପହଣ୍ଡି ଥାନାରେ ଚକ୍ରପାଣି ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଡପୁଅ ବିରୋଧରେ ଏକ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ  । ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ତଦନ୍ତ ଆକମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି  ।

   Related Posts