ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ସୈନିକ ଆଖିରେ ଲୁହ, ପରିବାରକୁ ନ୍ୟାୟ ଓ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବର୍ଡରରୁ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ କଲେ ନିବେଦନ

20/08/2021 at 8:20 PM


ନୀଳଗିରି,୨୦/୮ :
ଦେଶ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ଯବାନ ପରିବାରକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାରେ ଅସହାୟ । ଆସିଛି ବୀର ଯବାନଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ । ପରିବାରକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେଉନାହିଁ ପୋଲିସ । ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ କିଛି ସୁଫଳ ମିଳିପାରିଲା ନାହିଁ ବରଂ ଘଟଣାକୁ ସମାଧାନ କରିବା ପରେ ଏବେ ଗାଁର ଏକ ପରିବାର ତାଙ୍କ ବାପା ମାଙ୍କୁ ଧମକ ଦେବା ସହ ମାମଲାରେ ଛନ୍ଦି ଦେଇଇଛି। ଯବାନ ଜଣଙ୍କ ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜ ମାଧ୍ୟମରେ ପରିବାରର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ନୀଳଗିରି ଥାନା ଅଧିନ ତିନଦେଶ ନରସିଂହପୁର ଗ୍ରାମର ନନି ଗୋପାଳ ମହାପାତ୍ର ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ବର୍ଡ଼ରରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଅଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ବାପା ମାଆ ସାନଭାଇ ଗାଁରେ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ପଡୋଶୀ ପ୍ରଦୀପ ବିଶ୍ୱାଳ ଓ ପ୍ରତାପ ବିଶ୍ୱାଳ ସମେତ ଅନ୍ୟମାନେ ଘରବାଡି ଜାଗାକୁ ନେଇ ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହଇରାଣରେ ପକାଇ ଆସୁଥିଲେ । ପରେ ଧମକ ଚମକ ଦେବା ସହ ଗାଳିଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ ।

ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅଯୋଧ୍ୟା ଫାଣ୍ଡିରେ ଗତ ଏପ୍ରିଲ ମାସ ଛୁଟିରେ ଆସିଥିବା ବେଳେ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଫାଣ୍ଡି ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନନେବାରୁ ପରେ ନୀଳଗିରି ଥାନାରେ ଦେଖା କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସେ ବର୍ଡ଼ରକୁ ଫେରିଯାଇଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ତାଙ୍କ ନାମରେ ଏକ ମିଥ୍ୟା ମାମଲା କରିବା କୁ ଧମକ ଚମକ ଦେବା ସହ ତାଙ୍କ ଚାକିରି ନେବାର ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉଠିଛି ।

ଏପରିକି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଯବାନ ଜଣଙ୍କ ନିଜର ଅସନ୍ତୋଷ ଜାହିର କରିଛନ୍ତି । ବାପା ମାଆ ଓ ଭାଇଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଚିନ୍ତାଘାରିଥିବା ବେଳେ ସେ ସୁଦୂର ବର୍ଡରରୁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ଏକ ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜ ଜରିଆରେ ନିବେଦନ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି । କିଛି ବି ଅଘଟଣ ଘଟିବା ପୂର୍ବରୁ ସରକାର ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେବା ଜରୁରୀ ହୋଇପଡିଛି ।

   Related Posts