ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମିଶନ୍‌ ଶକ୍ତିକୁ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବଡ଼ ଘୋଷଣା, ବଢ଼ିଲା ଋଣ ପରିମାଣ
  • ||

ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଜାମିନ୍ ଖାରଜ୍ ହେବା ପରେ ନିରାଶ ହେଲେ ଗୌରୀ: କାରରେ ବସି କାନ୍ଦୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ…

9/10/2021 at 8:17 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯/୧୦  : ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ବଢିଯାଇଛି ସମସ୍ୟା । ବେଳକୁ ବେଳ ତାଙ୍କର ଅଡୁଆ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । କ୍ରୁଜରେ ଡ୍ରଗ୍‌ସ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେବା ଏବେ ଏହି ଷ୍ଟାର କିଡଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି । ଶନିବାର ତାଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେନଦ ଖାରଜ ହୋଇଯିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । କ୍ରୁଜ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ପରେ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ କୋର୍ଟ ଗୁରୁବାର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନିଆ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ଶୁକ୍ରବାର ଶୁଣାଣିରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ କୋର୍ଟ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଛନ୍ତି। ଯାହାକି ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଖାନଙ୍କ ସମେତ ସମସ୍ତ ୮ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ ।

ଏଥି ସହିତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ଗୌରୀ ଖାନ ନିଜ ପୁଅକୁ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ବହୁତ ନିଜର କଷ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ପୁଅର ଜାମିନ ପାଇବା ପାଇଁ ଉଭୟ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଚେଷ୍ଟା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଜାମିନ ପାଇ ପାରିନଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୌରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କାନ୍ଦୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ସେଥିରେ ଗୌରୀ ଏକ କାରରେ ବସିଛନ୍ତି । ସେ ମୁହଁରେ ହାତ ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିରନ୍ତରରେ ମୁହଁ ଲୁଚାଇ କାନ୍ଦୁଛନ୍ତି। ପୁଅକୁ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ନିରାଶା ମୁହଁରେ  ସବୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଛି । ଏହି ସମୟରେ ଗୌରୀ ଏକ ଧଳା ସାର୍ଟ ଏବଂ ନୀଳ ଜିନ୍ସରେ ଦେଖାଦେଇଥିଲେ ।

ବାସ୍ତବରେ, ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଥଇଥାନ କରୁଥିବାବେଳେ କୋର୍ଟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଏନସିବି ଲକଅପ୍‌ରେ ପରିବାରକୁ ଭେଟିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ମାଆ ଗୌରୀ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ପୂଜା ଦାଦଲାନି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ଏନସିବି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଗୌରୀଙ୍କ  ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

   Related Posts