Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ୍‌ଙ୍କ ଧମାକାରଦାର୍‌ ବ୍ୟାଟିଂ, ହାସଲ କଲେ ୪୪ ତମ ଶତକ
  • ||
  • ଇଷାନ୍‌ କିଷାନ୍‌ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ବ୍ୟାଟିଂ, ଦିନିକିଆ କ୍ରିକେଟ୍‌ରେ ହାସଲ କଲେ ପ୍ରଥମ ଦ୍ୱିଶତକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, କୋର୍ଟଙ୍କ ଅନୁମତି ପରେ ତଥ୍ୟ ଦେଲା ଖଣ୍ଡଗିରି ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

ଦୀପିକାଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ନିଶା: କପଲ କିଣିଲେ ଏତିକି ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଟିକେଟ୍‌

16/06/2022 at 2:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୬।୦୬: ସାଧାରଣତଃ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଯେକୌଣସି ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କିଛି । ଦର୍ଶକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ କିଛି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥାନ୍ତି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ସମୟରେ ଏକ କପଲଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ଯିଏ କି ଦୀପିକାଙ୍କ ବହୁତ ବଡ ଫ୍ୟାନ୍‌ । ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ ।

ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ କପିଲ ଶର୍ମା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଟିକେଟର ଦାମ୍‌ ପଚାରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଏହି କପଲ୍‌ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ୪ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଟିକେଟ୍ କିଣିଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଯାହାକୁ  ଶୁଣିଲା ପରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ କଳାକାରଙ୍କ ସହ ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଦୀପିକା ନିଜ ସିଟ୍‌ରୁ ଉଠି କପଲଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଲେ। ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ।

ଫିଲ୍ମଫେୟାର ଆୱାର୍ଡ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ କପିଲ ଶର୍ମା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଟିକେଟ ମୂଲ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ, କପିଲ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ କଳାକାରମାନଙ୍କ ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ଉତ୍ତର ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଏକ ଦମ୍ପତି କହିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ 4 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଟିକେଟ୍ କିଣିଛନ୍ତି। ଏହା ଶୁଣି ଦୀପିକାଙ୍କ ସମେତ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ଦୀପିକା ନିଜ ଆସନରୁ ଉଠି କପଲ୍‌ଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ ଜଣାଇଲେ।

   Related Posts