Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

ଆଇସିସି ମହିଳା ଦିନିକିଆ ବ୍ୟାଟିଂ ତାଲିକା, ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନକୁ ଉଠିଲେ ମନ୍ଧନା

6/07/2022 at 11:03 AM

ଦୁବାଇ ୦୬।୦୭ : ସଦ୍ୟ ଘୋଷିତ ଆଇସିସି ମହିଳା ଦିନିକିଆ ମାନ୍ୟତା ତାଲିକାରେ ଭାରତର ସ୍ମୃତି ମନ୍ଧନା ଓ ସେଫାଳି ବର୍ମାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିଛି । ବ୍ୟାଟିଂ ମାନ୍ୟତା ତାଲିକାର ଶ୍ରେଷ୍ଠ-୧୦ରେ ୨ଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିଛି । ମନ୍ଧନା ଅଷ୍ଟମ ସ୍ଥାନକୁ ଉନ୍ନୀତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଇଂଲଣ୍ଡର ଟାମି ବିଉମଣ୍ଟନବମକୁ ଖସିଛନ୍ତି । ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିପକ୍ଷ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ମନ୍ଧନା ଅପରାଜିତ ୯୪ରନ୍‌ କରିଥିଲେ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଆଲିସା ହିଲି ପୂର୍ବଭଳି ଶୀର୍ଷ ସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିଛନ୍ତି ।

ସେହିପରି ସେଫାଳି କ୍ୟାରିୟର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୩୬ତମ, ଦୀପ୍ତି ୨୯ତମ, ପୂଜା ବସ୍ତ୍ରାକାର ୬୧ତମ, ମେଘନା ସିଂହ ୧୦୦ତମ ସ୍ଥାନକୁ ଉନ୍ନୀତ ହୋଇଛନ୍ତି । ବୋଲିଂ ଓ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ତାଲିକାର ଶ୍ରେଷ୍ଠ-୧୦ରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିଥିଲା । ବୋଲିଂ ତାଲିକାରେ ଭାରତର ଝୁଲଣ ଗୋସ୍ୱାମୀ ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିଥିବା ବେଳେ ରାଜେଶ୍ୱରୀ ଗାଏକୱାଡ ୧୧ତମ, ମେଘନା ୪୭ତମ, ବସ୍ତ୍ରାକାର ୫୦ତମ, ରେଣୁକା ସିଂହ ୬୫ତମ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଇନୋକା ରଣାବୀରା ୨୧ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି । ବୋଲିଂରେ ଇଂଲଣ୍ଡର ସୋଫି ଏକ୍ଲେଷ୍ଟୋନ୍‌ ଓ ଅଲରାଉଣ୍ଡରରେ ଇଂଲଣ୍ଡର ନତାଲି ସ୍କିଭରଙ୍କ ଏକ ନମ୍ବର ସ୍ଥାନ ଅପରିବର୍ତ୍ତିତ ରହିଛି ।

   Related Posts