Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୨.୫
  • ||
  • ଅବପାତର ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ସୋମବାରଠୁ କମିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ସ୍ୱାଧିନତା ଦିବସ ଅବସରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋର ଆନ୍ତରିକ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ପ୍ରତିଟି ଭାରତୀୟ ପାଇଁ ଗୌରବର ମୁହୂର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ‘ଦୁନିଆରେ ହଜାରେ ବାଘ, କିନ୍ତୁ ଦ୍ରାବିଡ…’ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର କୋଚ୍‌ଙ୍କୁ ନେଇ ଟେଲରଙ୍କ ବଡ ବୟାନ
  • ||

DL ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ସ୍ଲଟ୍ ବୁକିଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବାତିଲ: ସାରଥୀ ପୋର୍ଟାଲରେ ଅଛି ସମସ୍ୟା

11/06/2020 at 6:37 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୧/୬: DL ଏବଂ LL ସ୍ଲଟ ବୁକିଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଆଜି ବାତିଲ କରାଯାଇଛି। DL ଓ LL ସ୍ଲଟ ବୁକିଂ ନେଇ ପରିବହନ ନିଗମ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ସାନି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କରାଯିବ। ପରିବହନ ବିଭାଗର ସାରଥୀ ପୋର୍ଟାଲ​‌  ଲଗ୍ ଇନ୍‌ରେ  ସମସ୍ୟା ହୋଇଛି। ଲକ୍‌ଡାଉନ ପାଇଁ ମାର୍ଚ୍ଚ  ୧୮ ତାରିଖରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା  ଡିଏଲ ଓ ଏଲଏଲ ସ୍ଲଟ୍ ବୁକିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ସ୍ଲଟ୍ ବୁକିଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ବାତିଲ କରିଛନ୍ତି ସରକାର। ଫଳରେ ଆବେଦନକାରୀମାନେ DL ଏବଂ LL ପାଇଁ  ସାରଥୀ ପୋର୍ଟାଲାକୁ ଖୋଲି ପାରି ନଥିଲେ ।

୨୦୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୮ ତାରିଖ ଠାରୁ ଏକ୍ସପାରି ହେବାକୁ  DL ଓ LL ୨୦୨୦ ସେପେ୍‌ଟମ୍ବର ୯  ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଳବତ୍ତର ରହିବ।  ଆଜିଠାରୁ  ଡିଏଲ ସ୍ଲଟ ବୁକିଂ ନେଇ  ପରିବହନ  କମିଶନରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷା କରି  ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ଟେଷ୍ଟ  ସେଣ୍ଟରରେ ଟେଷ୍ଟ ପାଇଁ ନୋଟିସ୍ ହୋଇଥିଲା।  ପୂର୍ବ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବା  ଉପରେ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇଥିଲେ ।ହେଲେ  ସାରଥୀ ପୋର୍ଟାଲରେ ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ  DL ଓ LL ସ୍ଲଟ ବୁକିଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବାତିଲ  କରାଯାଇଛି। ।

   Related Posts