ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ଲୁଟେରାଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ପିଆଜ , ରସୁଣ : ଟ୍ରକେ ପିଆଜ ଲୁଟ୍, ଆଗରୁ ନେଇଥିଲେ ୨ ଲକ୍ଷର ରସୁଣ

28/12/2019 at 5:38 PM

ପାଟନା ୨୮।୧୨ : ସୁନା , ରୂପା ଲୁଟୁଥିଲେ ଏବ ଟାର୍ଗେଟ୍ ପିଆଜ ରସୁଣବିହାରରେ ଏବେ ପିଆଜରସୁଣ ଲୁଟେରା ରାକେଟ୍ ମାତିଛନ୍ତିକାରଣ ଏହି ଦୁଇ ସାମଗ୍ରୀର ଦର ଚଢା , କିନ୍ତୁ ଅଭାବ ହେତୁ ଚାହିଦା ଅଛିତେଣୁ ଏବେ ପିଆଜରସୁଣ ଟ୍ରକ ଲୁଟେରାଙ୍କ ନିଶାନା ହୋଇଛିକଇମୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଜଣ ବନ୍ଧୁକଧାରୀ ଏକ ଟ୍ରକରେ ବୋଝେଇ ହୋଇ ଯାଉଥିବା ଟନ୍ ପିଆଜ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତିରାଜପଥରୁ ଟ୍ରକ ସହ ପିଆଜ ଲୁଟି ନେଇଥିବା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ପିଆଜ ସବୁ ଅନଲୋଡିଂ କରି ଅନ୍ୟତ୍ର ପଠାଇ ଦେଇ ଟ୍ରକ୍‌କୁ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତିଚୋରି ପିଆଜର ବଜାର ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ହେବ

 ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମୋହନିଆ ପୋଲିସ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗ୍ରାଣ୍ଡଟ୍ରଙ୍କ ରୋଡ୍ ବା ଏନଏଚ୍ ୨ରେ  ଗୁରୁବାର ରାତିରେ ଏକ ପିଆଜ ଟ୍ରକ୍‌କୁ ହାଇଜାକ୍ କରିନେଇଥିଲେ ଜଣ ବନ୍ଧୁକଧାରୀସେମାନେ ଏକ କାର୍‌ରେ ଟ୍ରକଟିକୁ ପିଛା କରି ଡ୍ରାଇଭର ଦେଶରାଜକୁ ଭୟଭୀତ କରି ଟ୍ରକକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେତାପରେ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଟ୍ରକକୁ ରଖି ସେଥିରେ ଥିବା ୧୨୦ ବସ୍ତା ପିଆଜକୁ ଅନଲୋଡ କର ଅଜଣା ସ୍ଥାନକୁ ଚାଲାଣ କରିଦେଇଥିଲେତାପରେ  ଡ୍ରାଇଭର ଦେଶ ରାଜକୁ ଘଣ୍ଟାଧରି କାରରେ ବୁଲାଇବା ପରେ ନିଚ୍ଛାଟିଆ ସ୍ଥାନରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେପରେ ଦେଶରାଜ ଅନ୍ୟ ଏକ ଗାଡିରେ ଆସି ତାର ଖାଲି ଟ୍ରକକୁ ପାଇଥିଲାଦେଶରାଜଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କ ଠାରୁ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି

 ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଠିକ୍ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ଡିସେମ୍ବର ୬ ରେ ଏକ ରସୁଣ ବୋଝେଇ ଗାଡିକୁ ଲୁଟିଥିଲେ ଲୁଟେରା ।କଇମୁର ଜିଲ୍ଲାର କୁଦ୍ରା ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ୬୪ ବସ୍ତା ରସୁଣ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ  ଲୁଟେରା ।ସେହି ଲୁଟ ରସୁମର ବଜାର ଦାର ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ । କେବଳ ବିହାର ନୁହେଁ , ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଏବଂ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଏପରି ପିଆଜ ଚୋରୀ ଘଟଣା ଏବେ ବି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ଗ୍ୱାଲିୟରରେ ଦୁଇ ଜମ ଯୁବକ ପିଆଜ ଟ୍ରକ ଲୁଟ କରି ୧୦ ରୁ ୨୦ ଟଙ୍କାରେ ବିକି ଏବେ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି ।

   Related Posts