Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

ଲଦାଖର ସ୍ଥିତି ସ୍ଥିର ରହିଛି ହେଲେ କିଛି କହି ହେବନି: ସେନା ମୁଖ୍ୟ ଜେନେରାଲ୍ ମନୋଜ ପାଣ୍ଡେ

13/11/2022 at 8:03 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଲାଦଖରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିତି ସ୍ଥିର ରହିଛି। ତେବେ କିଛି କହି ହେବନି। କେତେବେଳେ କିଛି ବି ଘଟିଯାଇପାରେ। ଲଦାଖରେ ଚୀନ ସହିତ ଦୀର୍ଘଦିନର ମୁହାଁମୁହିଁ ସ୍ଥିତି ଲାଗି ରହିଥିବା ବେଳେ ଶନିବାର ଏଭଳି କହିଛନ୍ତି ସେନା ମୁଖ୍ୟ ଜେନେରାଲ୍ ମନୋଜ ପାଣ୍ଡେ।

ଲଦାଖରେ ଆହୁରି ଅନେକ ଘଟଣା ଦୁଇ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ ଅମିମାଂଶିତ ହୋଇ ରହିଛି। ଏସବୁର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ଚୀନ ସହିତ ପରବର୍ତ୍ତି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ବୈଠକ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି। ମନୋଜ ପାଣ୍ଡେ ଏଭଳି କହିଥିବା ପିଟିଆଇ ଖବର ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ୧୭ ତମ ରାଉଣ୍ଡ ବୈଠକ ପାଇଁ ଆମେ ଚାହୁଁଛୁ ବୋଲି ମୋନଜ କହିଛନ୍ତି।  

ଲଦାଖରେ ଚୀନ ସେନା କଥା ଦେଖିଲେ ସୀମାରେ ସେତେଟା ସେନା ପ୍ରତ୍ୟାହାର ହୋଇ ନାହିଁ। ପୂର୍ବ ଲଦାଖର ମୋଟାମୋଟି ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ଏପରି କହିଛନ୍ତି ମନୋଜ।

ସୀମାରେ ଚୀନ ଏବେ ବି ନିର୍ମାଣ ଜାରି ରଖିଛି। ତେଣୁ ଶୀତ ସମୟ ପାଇଁ ଆମ ସେନା ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏଲ୍‌ଏସିରେ ସତର୍କତା ସହ ଆମକୁ ନଜର ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ବୋଲି ସେନା ମୁଖ୍ୟ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts