Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଲେଡି ସିଙ୍ଘମ ଭୂମିକାରେ ଦୀପିକା, ପ୍ରଥମ ଥର ଅଜୟଙ୍କ ସହ କରିବେ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ସେୟାର

9/12/2022 at 9:59 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୧୨: ବଲିଉଡର ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ । ପୁଣିଥରେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ ଧମାଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ‘ସିଙ୍ଘମ୍ ଏଗେନ୍‌’ରେ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଯିଏ ବାଜିରାଓ ସିଙ୍ଗମ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ। ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ଦୀପିକା-ଅଜୟ ଏକାଠି ବଡ ପରଦାରେ ପୋଲିସ୍‌ ହେବେ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅଜୟ ଏବଂ ଦୀପିକା ମଧ୍ୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିବେ। ଫିଲ୍ମରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଖବର ପାଇ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି। କହିବାକୁ ଗଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିଙ୍ଘମର ଦୁଇଟି ପାର୍ଟି ତିଆରି ହୋଇଛି । ଉଭୟ ଫିଲ୍ମ ବକ୍ସଅଫିସରେ ବହୁତ ଆୟ କରିଥିଲା।  ୨୦୧୧ ମସିହାରେ ଅଜୟ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବାଜିରାଓ ସିଙ୍ଘମ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ୨୦୧୪ରେ, ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ସିଙ୍ଘମ ରିଟର୍ନସରେ ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​।

ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଅଜୟ ପୁଣିଥରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ପୋଲିସ୍‌ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ରୋହିତ୍‌ OTT ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ନିଜର କପ ୟୁନିଭର୍ସକୁ ବିସ୍ତାର କରୁଛନ୍ତି । ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପୋଲିସ୍ ଫୋର୍ସ’କୁ ଆଣିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଥିରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା, ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ବିବେକ ଓବରୋଇ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts