ସିଙ୍ଗର ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଘରୁ ଚୋରି ହେଲା ୭୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା CCTV  ଫୁଟେଜ୍‌…

Published By : Prameya-News7 Bureau | March 23, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୩।୦୩: ବଲିଉଡ୍‌ର ଫେମସ୍‌ ସିଙ୍ଗର ସୋନୁ ନିଗମ। ତାଙ୍କ ପରିବାରରୁ ଏବେ ଖରାପ ଖବର ଆସିଛି। ମୁମ୍ବାଇରେ ଗାୟକଙ୍କ ୭୬ ବର୍ଷିୟ ପିତା ଆଗାମକୁମାର ନିଗମଙ୍କ ଘର ଚୋରି ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ତାଙ୍କ କାମରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଡ୍ରାଇଭର ଘରୁ ୭୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚୋରି ହୋଇଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘଟଣା ୧୯-୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଥିଲା। ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ପିତା ମୁମ୍ବାଇର ଓଶିୱାରା ଆନ୍ଧେରି ଇଷ୍ଟରେ ରୁହନ୍ତି।

ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଗମକୁମାର ନିଗମର ରେହାନ ନାମକ ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭର ଥିଲେ। ରେହାନ୍ ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ୮ ମାସ ପାଇଁ ସେବା ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ରେହାନଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ରେହାନ ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଘରେ ପଶି କରି ୭୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ସୋନୁଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ନିକିତା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଭାରତୀୟ ପ୍ୟାନେଲ କୋଡର ଧାରା ୩୮୦, ୪୫୪ ଏବଂ ୪୭୪ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି।

ବାସ୍ତବରେ ସୋନୁ ନିଗମଙ୍କ ପିତା ଅଗମ କୁମାର ବର୍ସୋବାସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନିକିତାଙ୍କ ଘରକୁ ଖାଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସେ ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କୌଣସି ସୀମା ନଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଡାକି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସେ ଝିଅକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ଲକରର କାଠ ଆଲମାରୀରୁ ୪୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନିଖୋଜ ଅଛି। ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଫେରିବା ପରେ ଲକରରୁ ୩୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନିଖୋଜ ହୋଇଥିଲା।

ଯେତେବେଳେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ କିଏ? ସେତେବେଳେ ଆଗମ କୁମାର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନିକିତା ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଚିହ୍ନି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛି। ତେବେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗାୟକଙ୍କ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନାହିଁ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.