scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦଲେର ମେହନ୍ଦିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଡ ଆକ୍ସନ, ସିଲ୍‌ ହେଲା ଗାୟକଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ୍‌

30/11/2022 at 2:51 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୦।୧୧: ଜଣାଶୁଣା ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ଦଲେର ମେହନ୍ଦି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏଥର ସେ ଗୀତ ପାଇଁ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟ ଏକ କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଆଲୋଚନାର କେନ୍ଦ୍ର ପାଲଟିଛନ୍ତି। ହରିୟାଣାର ଗୁରୁଗ୍ରାମରେ ଗାୟକ ଦଲେର ମେହେନ୍ଦିଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅଧିକାରୀମାନେ ଦଲେରଙ୍କ ସମେତ ତିନି ଜଣଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ନଗର ଯୋଜନା ବିଭାଗର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ।

ଜିଲ୍ଲା ଟାଉନ୍ ପ୍ଲାନର୍ (ଡିଟିପି) ଅମିତ ମଧୋଲିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଗୁଡ଼ିକ ହ୍ରଦର ଜଳଗ୍ରହଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ନିର୍ମିତ ଅନଧିକୃତ ଫାର୍ମହାଉସ୍ ଥିଲା । ଏହି ତିନୋଟି ଫାର୍ମହାଉସକୁ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି । ସେଗୁଡିକ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଅରବାଲି ରେଞ୍ଜରେ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିଲା । ସୋନ୍ୟା ଘୋଷ ବନାମ ରାଜ୍ୟ ହରିୟାଣା (ଏନଜିଟି) ଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପରେ ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ତିନିଟି ଫାର୍ମହାଉସ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା।

ସଦର ସୋହନାର ଷ୍ଟେସନ ହାଉସ ଅଫିସରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ସେଠାରେ ଏକ ପୋଲିସ ଟିମ୍ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ବିଭାଗର ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ନାମ ପ୍ରକାଶ ନକରିବା ସର୍ତ୍ତରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ଏକର ଜମିରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ତିନୋଟି ଫାର୍ମହାଉସ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଗାୟକ ଦଲେର ମେହେନ୍ଦିଙ୍କର ଅଟେ।

   Related Posts