ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପଞ୍ଜାବ ଗାୟକ ସିଦ୍ଧୁ ମୁସେୱାଲାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ହଟାଇଥିଲେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା

30/05/2022 at 2:21 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦।୦୫: ପଞ୍ଜାବର ଜଣାଶୁଣା ଗାୟକ ସିଦ୍ଧୁ ମୁସେୱାଲାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା। ମୁସେୱାଲାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପରେ ପଞ୍ଜାବରେ ଏବଂ ସାରା ଦେଶରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଦେଖାଦେଇଛି। କିଛି ଦୁବୃତ୍ତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ହତ୍ୟା କରିଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଃଖର ବାତାବରଣ ଖେଳିଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି କି ଯେ ଏହି ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଆହତଙ୍କୁ ମନସା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପଞ୍ଜାବ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ କହିବାକୁ ଗଲେ ଯେ ପଞ୍ଜାବର ଭାଗବତ ମାନ ସରକାର ଶନିବାର ଦିନ ସିଦ୍ଧୁ ମୁସୱାଲାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଖବର ଅଛି ଯେ ପୂର୍ବରୁ ଗାୟକଙ୍କ ପାଖରେ ୧୦ ଜଣ ବନ୍ଧୁକଧାରୀ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କମିଯାଇଥିଲା। ଏହା ସହିତ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଦୁଇଜଣ ଅଜ୍ଞାତ ଆକ୍ରମଣକାରୀ ମୁସେୱାଲାଙ୍କ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ। ସେହି ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ଏକ କଳା କାରରେ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ହତ୍ୟାକାରୀମାନେ ଅପରାଧ ଘଟାଇବା ମାତ୍ରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସିଦ୍ଧୁ ମୁସେୱାଲାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନିଆଯିବା ପରେ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ସମୟରେ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

   Related Posts