ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ନାଁରେ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଠକେଇ, ଅଭିନେତା ସେୟାର କଲେ ପୋଷ୍ଟ

Published By : Prameya-News7 Bureau | July 04, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ୦୪।୦୭: ବଲିଉଡର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହଙ୍କ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍‌ ପେଜ୍‌ରୁ ଏକ ମେସେଜ୍‌ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯାହା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମେନୁ ଭାସୁଦେବଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ୫୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତାଙ୍କୁ ନକଲି କାହାଣୀ କୁହାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭ୍ରାନ୍ତ କରାଯାଇ ଟଙ୍କା ଠକେଇ କରାଯାଇଥିଲା। ମେନୁ ଭାସୁଦେବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଜୀବନ ବିପଦରେ ଅଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଏହି ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। 

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବା । ଏଥିରେ ସେମାନେ ମୋତେ, ମୋ ପରିବାର ଏବଂ ମୋର ପ୍ରଶଂସକ ବୋଲି ଦାବି କରି ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଠକିଛନ୍ତି। ”ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଶେଷ କରି ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପଢୁଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ମୁଁ କିମ୍ବା ମୋ ପରିବାର ଏବଂ ଦଳ ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରୁନାହୁଁ। ମୁଁ ତୁମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଛି ଯେ ଯଦି ତୁମେ  କୌଣସି ସନ୍ଦେହଜନକ ଅନୁରୋଧ ଗ୍ରହଣ କରୁଛ ସତର୍କ ରୁହ ଏବଂ ଭୁଲ ତଥ୍ୟ ବିସ୍ତାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ। ” ଏହା ପରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଶକ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ତାଙ୍କର ଶେଷ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା 'ଯୋଦ୍ଧା' ୨୦୨୪ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ୫୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କୁ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ 'ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପୋଲିସ୍ ଫୋର୍ସ'ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ସହ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ, ବିବେକ ଓବରୋଇ, ଇଶା ତାଲୱାର, ଶ୍ୱେତା ତିୱାରୀ ଭଳି ତାରକା ମଧ୍ୟ ଏହି ସିରିଜରେ ଥିଲେ। ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ। ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ ଭିଡିଓରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା |

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.