suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନରେ ଫିଲ୍ମ Mission Majnuର କରାଯାଉଛି ମଜାକ୍, ୟୁଜର୍ସ କହିଲେ-ଏମାନେ କିଛି ଜାଣନ୍ତି…

23/01/2023 at 10:55 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୩।୦୧: ବଲିଉଡ୍‌ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହଙ୍କ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା । ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନା। ଦୁହିଁଙ୍କ ଅଭିନୀତ ମିଶନ ମଜନୁ OTT ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକ ଏବଂ ସମାଲୋଚକଙ୍କ ଠାରୁ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଗ୍ରହଣ କରିଛି । କେହି କେହି ରାଜି ଫିଲ୍ମ ଦ୍ଵାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ କହିଥିବାବେଳେ କେହି କେହି ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାକିସ୍ତାନରେ ଅନେକ ଟ୍ରୋଲର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ବାସ୍ତବରେ, ପାକିସ୍ତାନୀ ଦର୍ଶକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କିଛି ଦୃଶ୍ୟରେ ଉର୍ଦ୍ଦୁ ର ଭୁଲ ଅନୁବାଦ ଦେଖାଯାଇଛି।

ଗୋଟିଏ ଦୃଶ୍ୟରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମସଜିଦ ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଏ ଯେଉଁଠାରେ ଏକ ସାଇନ୍ ବୋର୍ଡ ରଖାଯାଇଛି – ଏଠାରେ ତୁମର ଜୋତା ରଖ, ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଜିନିଷ ଉର୍ଦ୍ଦୁରେ ଲେଖା ହୋଇଛି, ପାକିସ୍ତାନୀ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆପତ୍ତି ରହିଛି କାରଣ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଏହା ଏକ ଭୁଲ ଅନୁବାଦ। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହି ଉର୍ଦ୍ଦୁକୁ ଗୁଗୁଲରୁ ଅନୁବାଦ କରି ଫିଲ୍ମରେ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ଭୁଲ ଅଟେ। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଆମର କ୍ରିକେଟକୁ ପରିହାସ କରନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାକିସ୍ତାନରେ ଥଟ୍ଟା ପାଲଟିଛି ଏବଂ ଫିଲ୍ମକୁ ଜବରଦସ୍ତ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଛି।।

କହିବାକୁ ଗଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ଗୁପ୍ତଚର ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି । ଯିଏ ପାକିସ୍ତାନ ଗସ୍ତରେ ଯାଇ ରଶ୍ମିକା ମନ୍ଦନାଙ୍କୁ ସେଠାରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଦର୍ଶକଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେତେବେଳେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଦର୍ଶକ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଲୁକ୍ ଏବଂ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟୋରୀ ଲାଇନ୍ ଉପରେ ଆପତ୍ତି କରିଥିଲେ।

   Related Posts