Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଏହି ଲୁକ୍‌ ଦେଖି ଭଡକିଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ, ଟ୍ରୋଲ କରି କହିଲେ- କେବଳ ଆଦାବ, ଜନାବ, ସୁରମା…

12/01/2023 at 8:26 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୨।୦୧: ବଲିଉଡ୍‌ର ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହଙ୍କ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା । ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ମିଶନ ମଜନୁ । ଯାହା ପାଇଁ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ ଜାତୀୟ ଗୁପ୍ତଚର ଭାବରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ରହୁଥିବା RAW ଏଜେଣ୍ଟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ନିକଟରେ ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି । ଯାହା ପରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରତି ଅସହିଷ୍ଣୁତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନର ଲୋକମାନେ ରାଗିଛନ୍ତି। ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କ ରାଗ ବହୁତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

‘ମିଶନ୍ ମଜନୁ’ର ଟ୍ରେଲରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯେ ଭାରତକୁ ଧ୍ୱଂସ କରିବା ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନରେ ପରମାଣୁ ବୋମା ତିଆରି କରାଯାଉଛି, ଯାହା ଭାରତୀୟମାନେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଏହି ମିଶନକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ପଠାଯାଇଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ପାକିସ୍ତାନୀକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ପୋଷାକ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଉପଭାଷା ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ଲାଗୁଛି ଯେ ପାକିସ୍ତାନୀ ବାସିନ୍ଦା ଏହାକୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାଁନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ସ ଅଭିନେତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଲୁକ୍ ଉପରେ ପାକିସ୍ତାନର ଲୋକମାନେ କ୍ରୋଧିତ

ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ଲୁକ୍ ଏବଂ ଡାଏଲଗ ବହୁତ ନକଲି ଦେଖାଯାଉଛି ବୋଲି ପାକିସ୍ତାନର ଅନେକ ଲୋକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନରେ ନା ତ କିଏ ତାବିଜ୍‌ ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ କେଉଁ ପୁରୁଷ ଆଖିରେ ସୁରମା ଲଗାଆନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହିପରି କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଟ୍ରୋଲ କରୁଥିବା କିଛି ପାକିସ୍ତାନୀ ଲୋକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବଲିଉଡ ସବୁବେଳେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ଏହି ଲୁକରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥାଏ। ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନରେ ସର୍ବଦା ଧଳା କ୍ୟାପ, ଆଦବା, ଜନାବ ଏବଂ ସୁରମା ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖାଯାଏ? ବଲିଉଡ କାହିଁକି ଏତେ ଷ୍ଟେରିଓଟାଇପ୍ ରହିଥାଏ?

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି OTT ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ‘ମିଶନ ମଜୁନୁ’ରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ରଶ୍ମିକା ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରଶ୍ମିକା ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଝିଅର ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଶାନ୍ତନୁ ବାଗଚିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ରୋନି ସ୍କ୍ରୁଭାଲା, ଗାରିମା ମେହେଟ୍ଟା ଏବଂ ଅମର ବୁଟାଲା ମିଳିତ ଭାବେ ନିର୍ମିତ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଜାନୁଆରୀ ୨୦ରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।

   Related Posts