oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପିଏଫଆଇ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ଶୁକ୍ରଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ : ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ

2/09/2022 at 12:50 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨।୦୯: ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରର କାରକ ଗ୍ରହ ଶୁକ୍ର । ୩୧ ଅଗଷ୍ଟ ସନ୍ଧ୍ୟା ୪ଟା’ ୧୮ ମିନିଟ୍‌ରେ କର୍କଟ ରାଶିର ଯାତ୍ରା କରି ସିଂହ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ରାଶିରେ ୨୪ ସେପ୍ଟେମ୍ଵରର ରାତି ୧୦ଟା ୩ମିନିଟ୍‌ ଯାଏଁ ରହିବେ । ଏହା ପରେ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯିବେ । ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ । ସବୁ ରାଶିରେ ଏହାର ଗୋଚର କିଭଳି ରହିବ । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ବିଷୟରେ…

ମେଷ ରାଶି- ଏହି ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଅନେକ ଉପାୟରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଣିବ। ବିଶେଷକରି ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଉପସ୍ଥିତ ଛାତ୍ର ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଗମନାଗମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ । ଯଦି ତୁମେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ସେହି ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଚିନ୍ତାରେ ସାମାନ୍ୟ ହ୍ରାସ ଘଟିବ। ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଭଲ ସଫଳତା ଆଣିବ। ଅତ୍ୟଧିକ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଅପ୍ରୀତିକର ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ସମାଧାନ ହେବ । ଯଦି ଆପଣ ଘର କିମ୍ବା ଯାନ କିଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହି ଗ୍ରହ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ପ୍ରତିଫଳିତ ହୁଅନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ରାଶିରୁ ତୃତୀୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଗୃହରେ ଗମନାଗମନ କରୁଥିବାବେଳେ ଶୁକ୍ର ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରକୃତିରେ ଭଦ୍ରତା ଆଣିବ। ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଏବଂ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ । ଧର୍ମ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବରିଷ୍ଠ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ । ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ ସେବା କିମ୍ବା ନାଗରିକତ୍ୱ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଶକ୍ତିର ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର ସହିତ କାମ କର, ଅଧିକ ସଫଳତା  ମିଳିବ । ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

କର୍କଟ ରାଶି- ଏହି ରାଶିରୁ ପାଇଁ ଶୁକ୍ରଅନେକ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଫଳାଫଳର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ବକ୍ତବ୍ୟ କୌଶଳର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ପରାସ୍ତ କରିବ । ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଦେଇଥିବା ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଫେରସ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା ରଖିବେ। ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ଅନେକ ଉପାୟରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଣିବ। ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିବା କେନ୍ଦ୍ର କିମ୍ବା ରାଜ୍ୟ ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାମ ଶେଷ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସରକାରୀ ଟେଣ୍ଡର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ପରିବାରରେ ଶୁଭ କାମ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ହ୍ରାସ ପାଇବ। ନବ ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ସନ୍ତାନ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁକ୍ର ଗମନାଗମନ ଅଧିକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣତା ଆଣିବ । ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହେବ । ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିଛି । ଯଦି ଆପଣ ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ ସେବା କିମ୍ବା ଭିସା ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଗ୍ରହ ଗମନାଗମନ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ଆମଦାନୀ ରପ୍ତାନୀର ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଏହି ସମୟରେ କାହାକୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନଚେତ୍ ସେହି ଟଙ୍କା ଠିକ୍ ସମୟରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ନାହିଁ ।

ତୁଳା ରାଶି-ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁକ୍ର ସବୁବେଳେ ଲାଭ ହୁଏ । ଘର ବଡ଼ ଭାଇମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବ ନାହିଁ, ଶାସକ ଶକ୍ତିର ମଧ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ । କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସରକାରୀ ଟେଣ୍ଡର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଛାତ୍ର ଏବଂ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଗ୍ରହ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି-ଏହି ରାଶିରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ତାହାଲେ ଏହା ଅନୁକୂଳ ହେବ । ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଗାଡିମଟର କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଅଛି।

ଧନୁ ରାଶି-ଧାର୍ମିକ ଟ୍ରଷ୍ଟ ଏବଂ ଅନାଥ ଆଶ୍ରମ ଇତ୍ୟାଦିରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।  କିଛି ଗରିବଙ୍କୁ ଦାନ ମଧ୍ୟ କରିବେ। ଅତି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ପରାସ୍ତ କରିବ । ପିଲାମାନଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ । ରୋଜଗାରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଏସବୁ ସତ୍ତ୍ଵେ ସାଧାରଣ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, କେବଳ ସେହି ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ ।

ମକର ରାଶ –ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ବିଶେଷକରି ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସିଧା ଘରକୁ ଆସନ୍ତୁ । କାହା ଠାରୁ ଅଧିକ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେହି ଟଙ୍କା ଠିକ୍ ସମୟରେ ମିଳିବ ନାହିଁ । ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ମାର୍କ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-ଏହି ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ । ବିବାହ ଆଲୋଚନା ସଫଳ ହେବ । ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ ଟେଣ୍ଡର ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଗ୍ରହ ପ୍ରଭାବ ଅନୁକୂଳ ହେବ । ସାମାଜିକ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି- ଏହି ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଗମନାଗମନ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରିବ ନାହିଁ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସର୍ବଦା ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ହୃଦରୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ସମୟଟି ଭଲ ହେବ । ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ ସେବା କିମ୍ବା ନାଗରିକତ୍ୱ ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ।

   Related Posts