ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ହଲିଉଡ୍‌ର ବିଗ୍‌ ବଜେଟ୍‌ ୱେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କଲେ ଶ୍ରୁତି, ଏହି ଚରିତ୍ରରେ ଆସିବେ ନଜର

1/10/2022 at 12:27 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୧୦: ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଗାୟକ ଶ୍ରୁତି ହାସନ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଅଡିଓ ଡ୍ରାମା “ସ୍ୟାଣ୍ଡମ୍ୟାନ୍: ଆକ୍ଟ ଥାର୍ଡ” ରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱର ସହିତ ଆଉ ଏକ ମାଇଲଖୁଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ଶ୍ରୁତି ତାଙ୍କର ଇଂରାଜୀ ଏକଲ ‘ଶି ଇଜ୍‌ ଏ ହିରୋ’ ରିଲିଜ୍ ହେବାର କିଛି ଦିନ ପରେ ଆସିଥିଲା। ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ଏବଂ ସମାଲୋଚକମାନେ ଏହି ସଂଗୀତକୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ନ୍ୟୁୟର୍କ ଟାଇମ୍ସର ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ବିକ୍ରୟ, ମଲ୍ଟି-ପାର୍ଟ ଅଡିଓ ଡ୍ରାମା ସିରିଜର ତୃତୀୟ କିସ୍ତି କେବଳ ଅଡିବଲ ବିଶେଷ ରୂପରେ ଡିସି ଦ୍ୱାରା ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ୱାର୍ଲ୍ଡ ଏଣ୍ଡ୍ ସିରିଜ୍ ରେ ଶ୍ରୁତି ଜଣେ ଜମିଦାର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୁତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେଲା ପରି ହୋଇଛି, ଯିଏ ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସର୍ବଦା ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସ୍ୟାଣ୍ଡମ୍ୟାନ୍ ସିରିଜର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସେ ନୀଲ ଜିଆମାନଙ୍କ ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ।  ‘ଟ୍ରେଡଷ୍ଟୋନ୍’ ଏବଂ ‘ଫ୍ରୋଜେନ୍ ୨’ ପରେ ଏହା ଶ୍ରୁତିଙ୍କର ତୃତୀୟ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଏବଂ ଏହି ସିରିଜରେ ଜେମ୍ସ ମ୍ୟାକବଏ, କ୍ୟାଟ୍ ଡେନିଙ୍ଗ୍ସ, ମରିୟମ୍ ମାରଗୋଲିସ୍ ଏବଂ ଜଷ୍ଟିନ ବିବିଆନ୍ ବଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି।

ସମାନ କଥା ଶ୍ରୁତି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ନୀଲ ଜିଆମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲିଖିତ ଏଭଳି ଏକ ଆଇକନିକ ସିରିଜର ଏକ ଛୋଟ ଅଂଶ ହେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରୁଛି। ‘ସ୍ୟାଣ୍ଡମ୍ୟାନ୍: ଆକ୍ଟ ଥାର୍ଡ’ ସହିତ ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହି ସିରିଜକୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ତରକୁ ନେଇଛନ୍ତି। ଶ୍ରୁତିଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଶ୍ରୁତି ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲଙ୍କ ‘ସାଲାର’ରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ନଜର ଆସିବେ। ‘ସାଲାର’ ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନେତ୍ରୀ NBK ୧୦୭ ଏବଂ ଚିରୁଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ସହ ଚିରୁ ୧୫୪ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

   Related Posts