ପରଦାକୁ କମେଡି ହରର ‘Stree 2’, ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ହେବ ରିଲିଜ୍

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 14, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୪।୦୬; ରାଜକୁମାର ରାଓ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଅଭିନୀତ 'ସ୍ତ୍ରୀ' ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହରର କମେଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରୁ ଅନ୍ୟତମ। ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହାର ସିକ୍ଵେଲ ଘୋଷଣା କରିସାରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ଏବଂ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ସ୍ତ୍ରୀ-୨' ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଗଷ୍ଟ ୧୫, ୨୦୨୪ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ମ୍ୟାଡକ୍ ଫିଲ୍ମସ୍ ଏକ ମୋସନ୍ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ୍ କରି ନୂଆ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିଛି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ 'ସ୍ତ୍ରୀ-୨' ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ୩୦ ଅଗଷ୍ଟ ଭାବରେ ରଖାଯାଇଥିଲା । ଏହା ସହିତ, ''ସ୍ତ୍ରୀ-୨' 'ର ଟିଜର ମଧ୍ୟ ଆଜି ଅର୍ଥାତ୍ ୧୪ ଜୁନ୍ ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି।

 


ଅମର କୌଶିକଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଜିଓ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଏବଂ ଦୀନେଶ ବିଜାନ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ରାଜକୁମାର ରାଓ, ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର, ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ, ଅପାରଶକ୍ତି ଖୁରାନା ଏବଂ ଅଭିଷେକ ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ସହ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। 'ସ୍ତ୍ରୀ-୨' ' ହେଉଛି ୨୦୧୮ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ସ୍ତ୍ରି'ର ସିକ୍ୱେଲ୍। ଯାହା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ କରିବା ସହିତ ହସାଇଥିଲା। 'ସ୍ତ୍ରୀ ୨' ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦିଆଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି କେତେ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ହେବ, ଟିଜର ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଏହା ବିଷୟରେ କିଛି କୁହାଯାଇପାରେ।

'ସ୍ତ୍ରୀ-୨' ର ସିକ୍ଵେଲ ଜୁନ ୧୪, ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଟିଜର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଯେଉଁଥିରେ ମୁନଜ୍ଜା 'ସ୍ତ୍ରୀ'ର ବୟାଗରାଉଣ୍ଡ ପେଜ୍‌ରେ ସଙ୍ଗୀତ ସହିତ ଆସିଛି। ନିଜ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ 'ସ୍ତ୍ରୀ'ରୁ ନିଜେ ଏବଂ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ଏକ ମଜାଳିଆ ଦୃଶ୍ୟ ସେୟାର କରୁଥିବାବେଳେ ରାଜକୁମାର ରାଓ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଏବଂ ମିଷ୍ଟର ଏବଂ ମିସେସ୍‌ ମାହିଙ୍କୁ ଏତେ ପ୍ରେମ ଦେଇଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ତ୍ରୀ-୨ର ସମୟ । 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.