ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

Jhalak Dikhhla Jaa-10ରେ ଆସିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧା, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି ଛାଡିଲେ ଶୋ’

28/08/2022 at 10:34 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮।୦୮: କୁଣ୍ଡାଳି ଭାଗ୍ୟର ଫେମ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଆର୍ଯ୍ୟ । ନିକଟରେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା କି ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା-୧୦ରେ ନଜର ଆସିବେ । ହେଲେ ଏହି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ସମୟ ଧରି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ତେବେ ଶୋ’ର ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ନଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ। ଏନେଇ ଶ୍ରଦ୍ଧା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ସୋ’ର ଅଂଶ ନୁହଁନ୍ତି।

ଶ୍ରଦ୍ଧା ତାଙ୍କ ଶୋ’ରେ ନ ରହିବା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି, ଏଥି ସହିତ ଏହା ପଛର କାରଣ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ଜାଣେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ ଅଟେ । ମୁଁ ଝଲକ ଦିଖଲା ଜା-୧୦ର ଏକ ଅଂଶ ନୁହେଁ । ମୁଁ ଜାଣେ ତୁମେ ସମସ୍ତେ ମୋରଭଲ କାମନା କରୁଛ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କୁଣ୍ଡଳି ଭାଗ୍ୟକୁ ୨୪ଦିନ ଏବଂ ମୋ ନିଜକୁ ଏବଂ ମୋର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ୬ ଦିନ ଦେବା ପରେ ମୋର ପାଖରେ କୌଣସି ସମୟ ନାହିଁ । ‘ମୁଁ ଏକାଥରକେ ୨ଟି ଶୋ’ କରିପାରିଥାନ୍ତେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସେହି ଦୁଇଟି ଶୋ’ରେ ମୋର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଇ ପାରି ନ ଥାନ୍ତି। ଆଶାକରେ ତୁମେ ସମସ୍ତେ ମୋର ଭାବନା ବୁଝିବ। b

   Related Posts