AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ଚଲାଉଥିଲେ ବସ୍, ହଠାତ୍ ହେଲା ହାର୍ଟଆଟାକ୍, ଚାଲିଗଲା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଜୀବନ

3/12/2022 at 2:06 PM

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ୦୩/୧୨: ଏମିତି ବି ଆସେ ମୃତ୍ୟୁ । କେହି କିଛି ବୁଝିବା ପୂର୍ବରୁ ଚାଲିଯାଏ ଜୀବନ । ଯାହାକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରିବା ହୋଇପଡେ ମୁସ୍କିଲ୍ । ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟୁଥିବା ନଜିର ରହିଛି । ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଜବଲରପୁରରୁ ଏମିତି ଅନୁରୂପ ଘଟଣା ନଜର ଆସିଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଥରିଉଠିବ ଛାତି ।

ଯାହାର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ । ବସ୍‌ ଚଲାଇ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ହୁଏ ଅକାଳ ମୃତ୍ୟୁ । ଆଉ ତାପରେ ଯାହା ଘଟେ ନିଜ ଆଖିରେ ନଦେଖିଲେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବେନି । ଘଟଣା ଘଟିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଜବଲପୁର ଜିଳ୍ଲା ଦମୋହା ନାକା ଅଞ୍ଚଳରେ । ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରୀ ଉଠିବ ।

ସୂଚନା ଥାଉକି, ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌ଟି ମାର୍କେଟରେ ଯାଉଥିଲା । ହେଲେ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଆସିଲା ହାର୍ଟଆଟାକ୍ । ବସ୍ ଚଳାଉଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ସଂଗେ ସଂଗେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବି ହୋଇଗଲା । ଯାତ୍ରୀ ଭର୍ତ୍ତି ବସ୍‌ଟି ନିଯନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଇଆଡେ ସିଆଡେ ମାଡିଗଲା । କାର୍‌ ଓ ବାଇକ୍ ଚାଳକଙ୍କ ଉପରେ ବି ମାଡିଯାଇଥିଲା ।

ଏମିତି ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ମାଡି ଚକଟି ଚାଲିଯାଇଥିଲା ବସ୍ । ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଂକଟାପନ୍ନ ରହିଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରଥମେ ଲୋକେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ, ବସର ଡ୍ରାଇଭର ନିଶା ଖାଇ ଏଭଳି ବସ୍ ଚଲାଉଛି । ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ।

   Related Posts