oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ଶାଶୂ ଘର ଛାଡିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ, ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ଘର ଛାଡିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୩୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୁମ୍ଵାଇ : ଠକେଇର ଶିକାର ହେଲେ ଅନ୍ନୁ କପୁର, KYC ଅପଡେଟ୍ ବାହାନାରେ ଲୁଟି ନେଲେ ୪.୩୬ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ, ଚେକିଂ ବେଳେ କାର୍‌ରୁ ବାହାରିଲା ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀର ବିଭିନ୍ନ ବାର୍‌ରେ ରେଡ୍‌, କଟକଣା ପରେ ବି ମାନୁନଥିଲେ ମାଲିକ
  • ||
  • ଇଣ୍ଡୋନେସିଆ : ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଖେଳ ପଡ଼ିଆ; ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦଙ୍ଗା, ୧୨୭ ମୃତ, ଏକାଧିକ ଆହତ
  • ||

ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ସହ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ: ସାନିୟା ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ଏମିତି ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ

12/11/2021 at 5:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୧୧ : ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ଶୋଏବ ମଲିକ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆୟଶା ଉମରଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅନ୍ଦାଜରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ସହ ନିଜ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଓ ଗ୍ଲାମର ଫଟୋ ଆୟଶା ନିଜେ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଶୋଏବ ଓ ଆୟଶାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ପ୍ରଶଂସକ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ସାନିୟା ମିର୍ଜାଙ୍କୁ ଦେଖିଚାହିଁ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଶୋଏବ ଓ ଆୟଶାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଏକ ଲୋକାଲ ମ୍ୟାଗେଜିନର ଯାହା ଗତ ମାସର। ଆଇସିସି ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡର ବିଜୟ ପରେ ଆୟଶା କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ପାକିସ୍ତାନ ମଧ୍ୟରେ ସେମି ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଦିନ ମଧ୍ୟ ଆୟଶା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କ ସହ ସ୍ୱିମିଙ୍ଗ ପୁଲର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ଶୋଏବ ମଲିକ ଓ ଆୟଶା ଉମରଙ୍କ ଏହି ଫଟୋସୁଟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ପ୍ରଶଂସକ ଏହାକୁ ସାନିୟା ମିର୍ଜାଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ିଛନ୍ତି। ଲୋକେ ପ୍ରଶ୍ନ କରୁଛନ୍ତି, ପାକିସ୍ତାନର ‘ଫେବ୍ରେଟ ଭାବୀ’ ଶୋଏବ ମଲିକଙ୍କୁ ଏତେ ସିଜଲିଙ୍ଗ ଓ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋସୁଟ ପାଇଁ ଅନୁମତି କେମିତି ଦେଲେ।

ଆୟଶା ଉମର କହିଛନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋସୁଟ ଆଫେୟାର ଇସାରା କରେନାହିଁ। ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପଚାରିଛନ୍ତି, ବାହାଘର ଇରାଦା ଅଛି କି ? ଆୟଶା କହିଛନ୍ତି ଶୋଏବ ବିବାହିତ ଏବଂ ନିଜ ପତ୍ନୀ ସହ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ଶୋଏବ ଓ ସାନିୟାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି। ଶୋଏବ ତାଙ୍କର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଓ ସେମାନେ ପରସ୍ପରର ଶୁଭଚିନ୍ତକ।

ଶୋଏବ ମଲିକ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୧ ରେ ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ‘ମ୍ୟାନ୍ ଅଫ୍ ଦି ମ୍ୟାଚ୍’ ଜିତିବା ପରେ ଆୟେଶା ଉମର ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଶୋଏବ ମଲିକ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଇନିଂସ କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଥିଲେ।

   Related Posts