oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଏସିବି ସିଇଓଙ୍କ ଟିପ୍ପଣୀର ଏପରି ଜବାବ ଦେଲେ ପାକ୍ କ୍ରିକେଟର ସୋଏବ ଅଖତାର

22/06/2019 at 9:01 PM

ବିଶ୍ୱକପ୍ କ୍ରିକେଟରେ ଟିମ୍ ମାନଙ୍କର ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ଏବେ ଦେଖା ଦେଇଛି ବିବାଦ। ଚଳିତ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ୍ କ୍ରିକେଟରେ ପାକିସ୍ତାନ ଟିମ୍ ସେଭଳି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରୁନଥିବା ବେଳେ ଆଫାଗନିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ବୋର୍ଡ ଏସିବିର ସିଇଓ ପାକ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନେଇ ଟିପ୍ପଣୀ କରିଛନ୍ତି। ପାକ୍ ଟିମ୍ ଠାରୁ ତାଙ୍କ ଟିମର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭଲ ଓ ଉନ୍ନତ ପ୍ରଦର୍ଶନ ନିମନ୍ତେ କୋଚିଂ ଓ ଟେକନିକ୍ ଉପରେ ସିଇଓ ଏକ ଟେଲିଭିଜନ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ନେଇ ପାକ୍ କ୍ରିକେଟର ସୋଏବ ଅଖତାର ଟ୍ୱିଟରରେ କଡା ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଏସିବି ସିଇଓଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ କିଛି ଭୁଲ ନୁହେଁ ତେବେ ପୁରୁଣା ଟିମ୍ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପାକ୍ ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରୁନଥିବା ବେଳେ ସୋଏବଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ସେଏବ ଆଫଗାନ ଟିମର ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଶୁନ୍ୟ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ଆଫଗାନ ଟିମ ସିଇଓ ଏଭଳି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ହାସ୍ୟସ୍ପଦ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସୋଏବ। ତେବେ ନୂଆ ଟିମ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଆଫଗାନ ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ସୁଯୋଗ ପାଇବା ଟିମ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଏହା ଭୁଲିଯାଇଛନ୍ତି ସୋଏବ।

ଚଳିତ ବିଶ୍ୱକପରେ ପାକ୍ ଟିମ୍ ୫ଟିମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିଥିବା ବେଳେ ଗୋଟିଏ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ବାତିଲ ହୋଇଛି। ବାକି ୪ଟିରୁ ଗୋଟିକରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ୩ଟି ହାରିଛି। ତେବେ ଆଫଗାନ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିନାହିଁ ନିଶ୍ଟିତ ହେଲେ ନୂଆ ଟିମ୍ ଭାବେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କିଛି ଖରାପ ବି ହୋଇନି ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଫଗାନ ଟିମ୍ ଗୋଟିଏ ବି ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଜିତିପାରି ନାହିଁ। ସେପଟେ ମ୍ୟାଚ୍ ବାତିଲ ହୋଇ ନଥିବାରୁ ଟିମ୍ କୁ ଗୋଟିଏ ବି ପଏଣ୍ଟ ମିଳି ନାହିଁ । ଭାରତ ବିପକ୍ଷରେ ମ୍ୟାଚ୍  ଫଳାଫଳ ଟିମର ସଫଳତାକୁ ସମୀକ୍ଷା କରିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।  

   Related Posts