AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

‘ବାଲିକା ବଧୂ-୨’ର ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ଶିବାଙ୍ଗୀ ! ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ କହିଲେ ଏମିତି…

11/12/2022 at 8:03 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୧୨: ନିକଟରେ ଟେଲି ଜଗତରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ଶିବାଙ୍ଗୀ ଯୋଶୀ ଏବଂ ରଣଦୀପ ରାୟ ଉଭୟ ଡେଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ହଁ, ଦୁହେଁ ‘ବାଲିକା ବଧୁ- ୨’ରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବହୁତ ନିକଟତର ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ସାମିଲ୍‌ ହୋଇଥିଲେ । ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବା ପରେ ତିନିମାସ ଧରି ଦୁହିଁଙ୍କ ଡେଟିଂ ଖବର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶିବାଙ୍ଗୀ ଯୋଶୀ ଏବଂ ରଣଦୀପ ରାୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି।

ETimes ଦାବି କରିଛି ଯେ ଏହା ଏକ ସୁତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ କି ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ନିଶ୍ଚିତ। ଦୁହେଁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି । ଏବଂ ଅନେକ ଥର ଏକାଠି ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।କିନ୍ତୁ ଟିଭି ଅଭିନେତାମାନେ ଏହି ଖବରକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଲାଇଫରେ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ରଣଦୀପ ରାୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ସହରରେ ତାଙ୍କର କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଶିବାଙ୍ଗୀ ଅନ୍ୟତମ। ସେମାନେ ଏକ “କେବଳ ବନ୍ଧୁ” ତା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି ବି ନୁହେଁ।

ଶିବାଙ୍ଗୀ ଯୋଶୀ ମଧ୍ୟ ସମାନ କଥା କହିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କପଲ ହେବାର ଖବର କେଉଁଠୁ ଆସିଛି ସେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି। ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ପୂର୍ବରୁ ଶିବଙ୍ଗୀ ତାଙ୍କ ସହ-ଷ୍ଟାର ମୋହସିନ୍ ଖାନଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ରିଲେଶନସିପ୍‌ରେ ଥିଲେ। ‘ୟେ ରିସ୍ତା କ୍ୟା କେହଲତା ହୈ ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଏବଂ ନାୟରାଙ୍କ ଏହି ଯୋଡିଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ଖୁବ୍‌ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିବା  ଏହି ପ୍ରେମ ପରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ୨୦୨୧ମସିହାରେ, ଶିବାଙ୍ଗୀଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ ଖବର ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପ୍ରାୟତଃ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଆସୁଥିଲା। ମୋହସିନ୍ ଖାନଙ୍କ ସହ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବିବୃତ୍ତିକୁ ଭୁଲ ଭାବରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିବାରୁ ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

   Related Posts