ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ହ୍ଵିଲ୍‌ ଚେୟାରରେ ବସି ଆୱାର୍ଡ ଶୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଶିଳ୍ପା, ଷ୍ଟାଇଲିସ୍‌ ଲୁକ୍‌ରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କଲେ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍

28/08/2022 at 8:36 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୦୮: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ । ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଗୋଡରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା। ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ଗୋଡରେ ଆଘାତ ଯୋଗୁଁ ଏକ ହ୍ୱିଲ ଚେୟାରରେ ଆୱାର୍ଡ ଶୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଯାହାର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ବେଶ୍‌ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଛି।

ଏହି ସମୟରେ ଶିଳ୍ପା ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ମଲ୍ଟି କଲରର ଡ୍ରେସ୍‌ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ଶିଳ୍ପା ଜଣଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କାରରୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ପର୍ସନାଲ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କୁ ହ୍ୱିଲ୍ ଚେୟାର ସାହାଯ୍ୟରେ ପୁରସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଆଣିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ପାପାରାଜିମାନେ ଫଟୋ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଏକାଠି ହୋଇଥିଲେ।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଗୋଡରେ ଫ୍ୟାକଚର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ସେ ଅତି କମରେ ୬ ସପ୍ତାହ ବେଡ୍‌ରେଷ୍ଟରେ ରହିବେ । କହିବାକୁ ଗଲେ ଶିଳ୍ପା ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ କଠୋର ପରିଶ୍ରମ ପାଇଁ ବେଶ୍‌ ଜଣାଶୁଣା। ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟରେ ବିଷୟରେ କହିଲେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ୱେବ୍ ସିରିଜରେ ନଜର ଆସିବେ । ଯାହା OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ହେବ।

   Related Posts