Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୩ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ସହିତ ବୋଲେରୋ ଜବତ; ୨ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମିଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮୮୧୩ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ଘରେ ପଶିଗଲା ଟ୍ରକ୍ : ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମେତ ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରତକୁ ବଡ ଝଟ୍‌କା ଦେଲା ଫିଫା : ଏଆଇଏଫଏଫକୁ କଲା ସସପେଣ୍ଡ୍, ମହିଳା ବିଶ୍ୱକପ ଆୟୋଜନ ଅଧିକାର ବି ଛଡାଇ ନେଲା
  • ||
  • ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ପ୍ରଶଂସକ : ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ ବେଳେ କ୍ରାଶ୍ ହୋଇଗଲା ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ବିହାର କ୍ୟାବିନେଟର ସଂପ୍ରସାରଣ, ଶପଥ ନେବେ ୩୧ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମାମଲାରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ‘ମିଷ୍ଟ୍ରି ଗାର୍ଲ’ଙ୍କ ସତ୍ୟତା: ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ହଟାଇଲେ ଶିବାନୀ

25/08/2020 at 4:14 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୫/୦୮ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରୁ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦେଶ ପାଇବା ପରେ ସିବିଆଇ ଜୋରସୋରରେ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ଖୁଲାସା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ସିବିଆଇ ଏହି ମାମଲାରେ ଜୁନ ୧୪ ତାରିଖରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଦିନ ତାଙ୍କ ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି | ଏହି ମାମଲାରେ ନିକଟରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିବା ମିଷ୍ଟ୍ରି ଗାର୍ଲ ଉପରୁ ମଧ୍ୟ ପରଦା ଉଠିଛି |

ନିକଟରେ ତଦନ୍ତ ବେଳେ ପୋଲିସକୁ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଜଣେ ମିଷ୍ଟ୍ରି ଗାର୍ଲ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଯୁବତୀ ଜଣକ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଫ୍ଲାଟକୁ ଯାଇଥିବା ଫୁଟେଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏହି ଯୁବତୀଙ୍କ ହାତରେ କଳା ରଙ୍ଗର ଏକ ବ୍ୟାଗ ଥିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ମିଷ୍ଟ୍ରି ଗାର୍ଲଙ୍କୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକର ବୋଲି କହିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଶିବାନୀ ସତ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିଛନ୍ତି |

ଶିବାନୀ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଏଇଟା ମୁଁ ନୁହେଁ କି ସିମୋନ ବି ନୁହେଁ | ସନ୍ଦେହ କରିବ ପୂର୍ବରୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବ ଦରକାର | ଇଏ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିଆର ପର୍ସନ ଓ ସହକାରୀ ରାଧିକା ନିହାଲାନି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ମିଛ ଖବର ବା ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ | ମୋ ନୀରବତା ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଅଧିକାର ଦେଇନାହିଁ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଏବଂ ମିଛ ଖବର ପ୍ରସାର କରିବାକୁ |’

ଶିବାନୀ ଟ୍ୱିଟ କରି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଥିବା ଏହି ଆରୋପକୁ ମିଛ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ମିଷ୍ଟ୍ରି ଗାର୍ଲ ସେ ନୁହନ୍ତି ବରଂ ଅନ୍ୟ କିଏ | କୌଣସି ଖବରର ସତ୍ୟତା ନ ଜାଣି ତାକୁ ପ୍ରଚାର ପ୍ରସାର କରିବା ଅନୁଚିତ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି | 

   Related Posts