AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ୱେବ୍‌ସାଇଟ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଲେ ଶେହନାଜ୍‌, ଭିଡିଓରେ ଏମିତି କମେଣ୍ଟ କଲେ PAK ଅଭିନେତ୍ରୀ

5/09/2022 at 7:54 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୫।୦୯: ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୩’ ଫେମ୍‌ ଶେହନାଜ୍‌ ଗିଲ୍‌ । ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଶେହନାଜଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ଦେଶ ତଥା ବିଦେଶର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶେହନାଜ ଗିଲଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରେମ ବର୍ଷା କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ପଡୋଶୀ ଦେଶ ପାକିସ୍ତାନରେ ଶେହନାଜଙ୍କ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ବାସ୍ତବରେ, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶେହାନାଜଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଶେହନାଜ୍‌ ପାପାରାଜିଙ୍କୁ କିଛି କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଶୈଳୀ ପାକିସ୍ତାନରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲା। ଶେହନାଜଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ତଥା ପାକ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ୟଶମା ଗିଲ ମଧ୍ୟ ବ୍ରିଗେଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛନ୍ତି। ଶେହନାଜଙ୍କ ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇ ୟଶମା ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ। କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ କହିଥିଲେ ସ୍ମାଇଲ ଆଇକନ୍ ଏବଂ Ayiiii ଲେଖି ଶାହନାଜଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି ….। ପାକିସ୍ତାନୀ ୱେବସାଇଟ ଡେଲି ପାକିସ୍ତାନ ଡଟ୍ କମ୍‌ରେ ଶେହନାଜଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଖବର ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା। ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି – ୟଶମା ଗିଲ୍ ବିଗ୍ ବସ୍ ଫେମ୍‌ ଶେହନାଜ୍ ଗିଲ୍ ଉପରେ ପ୍ରେମ ବର୍ଷା କରୁଛନ୍ତି । ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ବିଗ୍ ବସ୍ ଶୋ ପରେ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଭିତରକୁ ଆସିଥିବା ଶେହନାଜ୍ ଗିଲ୍ ଭାରତୀୟ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ଭାରତ ବାହାରେ ଥିବା ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଅପଡେଟ୍‌ ଗୁଡିକ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିଛି।

   Related Posts