scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମରୁ ଆଉଟ୍ ହେବା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଶେହନାଜ୍, କହିଲେ ଏମିତି କିଛି…

9/08/2022 at 8:35 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୯/୦୮: ସୋମବାର ଶେହନାଜ ଗିଲଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା । ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘କଭି ଇଦ୍ କଭୀ ଦିୱାଲୀ’ରୁ ଆଉଟ୍ କରାଯାଇଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶେହାନାଜ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଅନଫଲୋ କରିଥିବା ଖବର ଶୁଣିବକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଯେତେବେଳେ ଶେହନାଜଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଏପରି ଖବର ବ୍ୟାପିଗଲା । ସେତେବେଳେ ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଘଟଣା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି ‘ବିଗ୍ ବସ୍’ ଷ୍ଟାର । ସେ ଇନଷ୍ଟା ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଏହା ଗୁଜବ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଆଗକୁ ସେ ଫିଲ୍ମ କରୁଛନ୍ତି ।

ଶେହନାଜ ଗୁଜବକୁ କଲେ ଏଣ୍ଡ:
ଯଦି ଆପଣ ଶେହନାଜଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ତାଲିକା ଦେଖିବେ, ତେବେ ସେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଫଲୋ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଶେହନାଜ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘LOL! ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ଧରି, ଏହିପରି ଗୁଜବ ମୋର ମନୋରଞ୍ଜନର ଦୈନିକ ଡୋଜ୍ । ଲୋକମାନେ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଂଶୀଦରା ଅଟେ । ’ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ହାର୍ଟ ସେପ୍‌ର ଇମୋଜି ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।
ଡେବ୍ୟୁ ପ୍ରଶ୍ନକୁ ଏଡାଇଲେ ଶେହନାଜ:
ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଫିଲ୍ମ ସେଟରୁ ଶେହନାଜଙ୍କ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ସେ ଶୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଶେହାନାଜ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରାଯାଇ ନାହିଁ । ଏକ ପୁରସ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯେତେବେଳେ ସାମ୍ବାଦିକମାନେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନକୁ ଏଡ଼ାଇ ଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts