AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଶିଜାନ ନା ମିଷ୍ଟ୍ରି ମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଥିଲା ତୁନିଶାଙ୍କ ରିଲେଶନସିପ୍‌ ? ଭାଇରାଲ୍‌ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଉଠିଲା ପ୍ରଶ୍ନ

4/01/2023 at 10:45 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୪।୦୧: ତୁନିଶା ଶର୍ମାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛି। ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟୁଛି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ତୁନିଶାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରେମିକା ତଥା ସହ-ଅଭିନେତା ଶିଜାନ ଖାନ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ସ୍ୱର୍ଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମାଆ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଉସକାଇଥିବାର ଏକ ମାମଲାର ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦାୟର କରାଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଜଣାପଡିନାହିଁ ଯେ ତୁନିଶା କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ତୁନିଶା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ପ୍ରକୃତରେ, ଶିଜାନଙ୍କ ସହ ତୁନିଶାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ କୁହାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ବ୍ରେକଅପ୍ ହେତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ମିଷ୍ଟ୍ରି ମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ତୁନିଶାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭିଡିଓରେ ତୁନିଶା ଗୌରବ ଭଗତ ନାମକ ଜଣେ ପୁଅ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠତା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଉଠିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ତୁନିଶାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଗୌରବ ତାଙ୍କୁ ମନେପକାଉଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ତୁନିଶା ଏବଂ ଗୌରବଙ୍କୁ ଅତି ନିକଟତର ହେଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କର କ୍ୟାପସନରେ ଲମ୍ଵା ଚଉଡା ଲେଖା ହୋଇଛି। ଯାହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏବଂ ତୁନିଶା ଶିଜାନ ନା କିମ୍ବା ଗୌରବ ସହ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ଲୋକମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିଛନ୍ତି। ତେବେ ତୁନିଶାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଶେଜାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ଅଧୀନରେ ରଖିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ତୁନିଶାଙ୍କ ମାଆ ଦେଇଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗର ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ ଶେଜାନଙ୍କ ପରିବାର ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts